Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Minden Mekiben azonosak az...

Minden Mekiben azonosak az árak vagy ettől eltérhetnek a különböző éttermek?

Figyelt kérdés
Történt ma ugyanis, hogy a szokásos menümet vettem egy olyan helyen, ahol eddig nem vásároltam és 540 Ft helyett 690 Ft-ot kellett fizetnem. Tudom, nem nagy összeg a +150 Ft, de nekem ez igen rosszulesett...

2019. dec. 6. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol azonosak az árak, mint ahogy a te példád is mutatja.
2019. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

De gondolom a hambi azért jól esetett és nem adtad inkább vissza...:)


Egyébként én még nem találkoztam eltérő árakkal gyorsétteremben, de biztos létezik ezek szerint (vagy a kasszás átvágott és nem a kuponos árat ütötte be, hanem egyesével a tételeket)

2019. dec. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Különböznek az árak.
2019. dec. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a benzinkutak áll úgy a Mekinél se egységesek az árak. Nem mindegy, hogy az Astorian veszed vagy Miskolcon, de Budapesten belül is lehetnek eltérések.
2019. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

"de nekem ez igen rosszulesett"

Ezen a szóhasználaton jót nevettem. A 690 forint kasszírozása után gúnynevet adtak neked, vagy elfelejtették a szülinapodat?

2019. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Franchise rendszerben mukodik a Meki. Az aki megnyitja az uzletet dont az arakrol. Ha akar fole mehet az alap arnak, nyilvan valamibol ki kell termelni havidijat annak hogy a meki nevet hasznalhatja..
2019. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Moldován Sándor V. válasza:
Eltérhetnek.
2019. dec. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!