Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online személyi kölcsönökkel...

Fogarasibobby kérdése:

Online személyi kölcsönökkel valakinek valami tapasztalata?

Figyelt kérdés
Láttam a Facebook-on egy hirdetést, hogy kölcsönt adnak 5.000.000 Euroig mindössze 3% os kamattal. Azt mondták ha utalok 255 eu-t megkapom a pénzt. Majd megint kértek 475eu-t, amibe szintén belementem. Azt mondták 48óra múlva a számlámon lesz a pénz amit kértem.48 óra múlva 1075eurót kértek megint az utalás véglegesítéséhez, de ezt már nem küldtem el. Lehet-e ezt jelenteni vagy úszott a pénzem?
2019. dec. 7. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Igen
2019. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
79%
Szerintem kamu, de küldd a linket hátha...
2019. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
83%
Kamu. Pont olvastam hogy így vernek át embereket. Előre kiszednek belőled pénzt, kölcsönt viszont nem kapsz. Átvertek.
2019. dec. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
99%, hogy csalás. Ha te kérsz pénzt, akkor miért te fizetsz? WTF Ha van költség, akkor meg miért nem vonták le az ő pénzükből?
2019. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
[link] facebook-on tálaltam. Fel tudom jelenteni,vagy tényleg úszott a pénzem? Mert ő még mindíg azt állítja,hogy ha küldök még 1075 eurót megkapnám pénzt. De hülye voltam, hogy már ebbe bele mentem.
2019. dec. 7. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez annyira kamu, hogy el se hiszem, hogy valaki bedől neki. Egy októberben létrehozott random Facebook oldal, amit bárki 10 perc alatt osszedob. Egy paintben összetákolt profilkép. Se vélemények, se egy weboldal link... még konkrétan a névjegy sincs kitöltve. Jaj.


A saját bankodtól tudsz kérni chargeback-et, ha szerencséd van. De ennek utána kell kérdezni, hogy például feljelentést kell-e tenned vagy, hogy egyáltalán utalás esetén is érvényes-e. (én eddig csak a bankkártyás fizetés esetén találkoztam vele)

2019. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Eleve az összeg lehetne gyanús. 5millió euró? És te hiszel a mesékben is?
2019. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mobil Banking appon utaltam, és minden beszélgetésünk meg van, amit remélem hogy fel tudok majd használni ellene. Köszi a segítséget.
2019. dec. 7. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Mentsd le az oldalt is, mielőtt eltűnik. Mert el fog...
2019. dec. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!