Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Becsaptak 2,6 millio forinttal...

Becsaptak 2,6 millio forinttal minket. Mik a kilatasok?

Figyelt kérdés

Banki atutalas volt pentek delutan, 2,6 millio ft. Masnapra es azota sem veszik fel a telefont,elerhetetlen a szam, valoszinu kicsereltek a SIM kartyat.

A cim, amit megadtak,nem lakik ott ilyen nevezetu ember, mara volt megbeszelve talalkozo, de mivel nem tudtuk elerni oket, igy bizonytalan volt az egesz.

A banki atutalason kivul es a hirdetesukon kivul(Ami meg mindig aktiv) nincs mas bizonyitekom.

Holnap megyunk a rendorsegre feljelentest tenni, illetve a bank fele mar jeleztuk a dolgot.

Szerintetek mire szamithatunk? Van ra esely, hogy visszakapjuk ezt az osszeget?

Koszonom!


2019. dec. 15. 13:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Mint irtam, nem biztos, hogy az illetekes infot jol tudom, mivel csak fel fullel hallottam. Most rakerdeztem, azt mondta, hogy azert szerettek volna atutalast, mert nem akartak problemat az ado papirokkal, igy egyszerubb.

Mindegy, nem magyarazkodom tobbet.

A ferjem pedig tenyleg rossz dontest hozott, de ezt a hangnemet kikerem magamnak/magunknak..

Koszonom azoknak, akik ertelmesen, itelkezesmentesen valaszoltak/valaszolnak. Nekik ment a zold kez!

2019. dec. 15. 20:27
 22/22 anonim ***** válasza:
syikerólt megoldani ?????
2020. márc. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!