Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Fox posttól más sem kapta meg...

Fox posttól más sem kapta meg az utánvét után a pnézét?

Figyelt kérdés

3 hete várok, már reklamáltam, telefonáltam... Most 8 munkanapot adtak, múlt vasárnap... Semmi, nyilván.


A legjobban az idegesít, hogy az öcsém meg anyámr ám készült, nyomoznak, hogy mit adtam el, hogy merészeltem... Mit hogxan, mi az, hogy nekem pénzem lesz... Meg találtká ez alapján a véleményeimet google mapsen a nagyképű rohathadékok... Kellettt elkotyognom, hogy. Afox post nem adja meg a lnézem ezeknek a nyomorultaknak, most kutathatnak... Ugye megtaláltká a fox post véleményem alapján, hogy írtam máshova is, ahol romlott ételt kaptam, elégedetlen voltam... Kicsináltak a mocskok... Ugyanúgy, mint higy májusban el merészeltem menni fodrászhoz, kikutattká a blokkot még pisiltam... Fel is hívták a fodrászt, kigúnyoltak, mérgemben levágtam a hajammeg bekentem, amivel kijön, de szerencsére amúgy is egy hajmosásig tartott (tartós hajegyenesítés)... Minden kitelik tőlük.


Arra kellett volna a pénz, hogy esélyem legyen lelépni tőlük. Erre meg sem kapom...


2019. dec. 28. 11:40
 1/6 A kérdező kommentje:

*pénzét


22 éves vagyok.

2019. dec. 28. 11:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben nincs bizonyítékod sem email sem sms sem blokk ami a feladásod bizonyítja akkor ez sajnos bukott .
2019. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
22 évesen még nem tanultál meg írni?
2019. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El kéne menni végre a pszichiátriára!
2019. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen pszichitáriára??? Az neked lenne való.


Természetesen van nyoma, alapból egy automatán, hogy lehet nyom nélkül feladni bármit is?? 😂😂😂😂 Csomagszám bár a fox poston telefonszám alaoján azonosítanak. Vevő átvette és ők 3 napos határidőt vállaltak, hogy megkapom az utnávétet. Tettem panasut telefonon, emailben stb., többször is. Akkor vasárnap azt a választ kaptam, miután sorozatosan leráztak (telefonona azt momdta visszahív, ha utánanézett stb.). Nyomorult egy cég, több helyen olvastam fórumokon, hogy többen jártak így, hogy sosem kapták meg az utánvét összegét....


Ezt árultam el nekik itthon, miután a szemét recskahuszár kiröhögött, hogy én talláom ki. Ez alapján megtalálták Goggle Mapsen a véleményemet, meg hogy máskor. Miket írtam. Megaláztak, kinevettek, illetve nem is szabadott volna kávézóba stb. mennem, bár az ismerősei sehiva sem mentek. Sőt semmit nem szabad, se ova sem mehetek, postára, gyógyszertárba sem, barátom nem lehet, fodrászhoz sme természeresen... Ezér volt gáz.. M

2019. dec. 28. 14:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig a pszichiáter segítene...
2019. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!