Fizetés elmondása?

Figyelt kérdés
Ha nem munkytársnak mondod el, hogy mennyit keresel hanem egy "külsősnek" és ha ezt megtudja a főnök céges titok kibeszélése miatt kirúghat? Ez mennyire életszerű, hogy senki senkinek nem mondja el? Kinek jó ez? Persze cegen beluli rivalizalások miatt ezt értem.
2020. jan. 2. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A fizetés nem céges titok, hacsak nincs leírva. Cégen belül lehet feszültség, mert sok az eltérés néha ugyanazon munkakörben. De ez inkább magyar virtus hogy nem szokás elmondani. Mintha ciki lenne.
2020. jan. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De erre hivatkozva kirúghatnak ha valahonnan visszajutna a főnök fülébe? Elültették a fülembe a bogarat mert erre nem gondoltam mikor kidumáltam másnak.
2020. jan. 2. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Írtam, olvasd el a szerződést. Ha nincs benne akkor nem titok.
2020. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oksi köszi.
2020. jan. 2. 19:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk minden normális cégnél titkos a szerződésben foglalt juttatási csomag.
2020. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Juttatási? Itt fizut kapunk. Ha beteg vagy arra is szabit vetetnek ki mert nem éri meg nekik. Kis cég de jólmegy nekik.
2020. jan. 3. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!