Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is csalódott Budapestben?

Más is csalódott Budapestben?

Figyelt kérdés

Horror ingatlan és albérletárak, ahhoz képest a fizetés se sokkal jobb mint vidéken.


Igazából a nyugati turisták igényeiről szól mára az egész város, illetve az ő tárcájukhoz vannak mérve az árak.


Koszos, hangos, tömegnyomor van, egészségtelen a levegő, az eü ellátás is rosszabb mint vidéken.


Én csalódtam benne.


2020. jan. 4. 11:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem egészen értem a problémádat. Én nem vagyok egy Bp-fan, de nem is kürtölöm világgá, hogy utálom és nyomor és drágaság és csalódtam. Ha nem jön be neked hát nem jön be, van még pár millió város a világban, lehet válogatni. Ha meg szerinted minden jobb vidéken, akkor meg is találtad a megoldást: költözz vidékre és gond megoldva.

Az meg hülyeség, hogy akinek van lakása, az örökölte vagy szülei vették, esetleg olcsón a rendszerváltáskor vette. Igazából nem is érdemes bármit is reagálni arra, aki ilyet ír, hiszen sziplán csak irigy, tanulatlan, tájékozatlan az illető.

2020. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs lakásod akkor mi a fenének költöztél Budapestre? :D

Illetve van még egy másik opció, ha nettó 150-200 ezerrel többet tudsz keresni Bp.-n, mint vidéken, akkor szintén megéri felköltözni. Egyébként nem.

2020. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12es : elhittem a propagandát hogy Bpre kell költözni mert itt van a Kánaán.
2020. jan. 4. 13:09
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Van is de sajnos csak a azorgalmas emberek knek nem a rinya gépeknek
2020. jan. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Segghülye alkoholistáknak sehol nincs aranyélet.
2020. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

12es : elhittem a propagandát hogy Bpre kell költözni mert itt van a Kánaán."


Akkor ne Budapestet hibáztasd, hanem a propagandát terjesztőt - ennyi észt legalább adhatott volna Neked is a JóIsten :-)

2020. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Székesfehérvár pl. rosszabb, hasonló albérlet- és kajaárak vannak és min. 100 ezer Ft-tal kevesebb fizetés (mármint képzettebb munkaerő számára).
2020. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, ha át lettél verve, akkor miért nem a propaganda terjesztőire vagy pipa? Miért a várost okolod ezért.


Nincs itt Kánaán, főleg ha nem értesz semmihez akkor egyáltalán. Néhány magas pozícióban lévő cégvezetőnek jól megy, és jó néhány vállalkozónak, de a "proli" szférában itt is meg kell dolgozni keményen minden egyes fillérért, mint vidéken.


Csak az a különbség, hogy itt Budapesten sok olyan lehetőség van mint vidéken nincs. De ezt te félreértelmezted, ez nem azt jelenti, hogy a gyorséttermi dolgozóknak is aranyéletük van, albérletben lakva, lószart. Aki ezt terjesztette az tényleg nem normális.

2020. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt gondoltad,hogy feljössz és egy alkoholistaként mekiben dolgozva meg fogsz gazdagodni? 😂 Még nagy naív vagy. Ha pedig nem vagy megelégedve az életeddel,akkor tanulj valami értelmes szakmát munka mellett. Van diákhitel,szóval a pénz sem lehet kifogás. Aki lusta,az vessen magára.
2020. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!