Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Loptál már valaha a munkahelye...

Loptál már valaha a munkahelyedről?

Figyelt kérdés

Bármit, akármit, nem kell nagy dologra gondolni.


Ha igen, akkor mit?


2010. júl. 21. 12:09
1 2
 11/11 anonim válasza:

Akkor lehet,hogy en leszek a TOP1 ebben a kerdesben.

Lassuk szepen sorban.

Varosi TV nel dolgoztam: MiniDV kazettak, fejtisztito kazetta, fejhallgato,sok sok kinyomtatott szoveges dok meg akkoriban még dvd/cd borito.


Aztan elkerultem masik melohelyre


Konyhai kisegito allasom is volt(meg szakacs ugyanott):

Rengeteg kaja, tobbnyire frissen erkezett aruból, csirkemell vagy burger hús,de lenyultam a pultostol egy mixer poharat is mert tetszett,hogy jo massziv es fém.


Hotelba kerultem ezutan, agynemus gyerekkent dolgoztam. Rendeles,elosztas,stb. Az otthagyottcuccokat gyakran atneztuk.

tobbnyire csak telefon toltok,hdmi kabelek,hosszabbitok,talan 1-2 hatizsak


Recepciora mentem,ott a vendegek nevére erkezett csomagokat gyakran megturtuk. Eszrevetlenul vissza lehetett ragasztani. Volt,hogy rendelt egy 6os csomag draga gin-t a vendeg. Kibontottuk, kicsereltuk olcso teszkos dobozos sörre. majd kikuldték neki ujra. BOSS parfumoket, bör penztarcat, SSD-t es RAM ot kiszedtuk a laptopokbol. Penzt sose loptunk a pultbol! Sose!

Viszont a karbantartoval siekrult jol osszehaverkodni es amikor lecserélték az osszes széfet az epuletbe, nyilvan en vittem a vastelepre.

Volt csomo betort kijelzos TV,de volt egy alaplap hibas. Ejszakas muszakba atcsereltem es lett egy mukodo TVm. Gondolkodom,hoogy még volt e valami akkoriban,de nem jut eszembe. Azota egy masik cegnel dolgozok. Irodai melo. Itt max tollat vagy papirt lehet elvinni. Az meg mar ugyis van otthon csomo.


Amiota a benzinkutakon tesznek ki eldobhatos kesztyut,azt se viszek haza.

Meg papirtorlot sem.

2023. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!