Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen passzív jövedelem...

D. Brasco kérdése:

Milyen passzív jövedelem szerzési dolgokat ismertek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ilyenre hogy saját ház/lakás albérletnek való kiadása,stb...a lényeg,hogy havi szinten "használható" bevétel legyen belőle!Tehát ne 2-3ezer forintról legyen szó!
2020. jan. 8. 06:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Föld bérbeadása.
2020. jan. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Prostik futtatása.
2020. jan. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valós, legális, állandó jövedelmet akarsz, akkor ahhoz nem kevés pénz kell, több 10 milliós nagyságrend. A legproblémamentesebb pl a föld bérbeadása.
2020. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van pár, de nem mindegyik kerül ugyanannyiba és nem mindegyiknek azonos a kockázata sem, sőt a hozama sem. A teljesség igénye nélkül:


-ingatlanbérbeadás (lakóingatlan, iroda, üzlethelyiség, termőföld)

-kötvények (államkötvény, vállalati kötvény)

-saját cég tulajdonjogából származó osztalék (ahol van ügyvezető, aki helyetted viszi az üzletet, a te dolgod a célok számonkérése)

-tőzsdei részvény (más cégiben vásárolt tulajdonjog, szintén fizethet osztalékot félévente/évente)

-jogdíjak, szerzői jogból vagy találmányból származó bevétel


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2020. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Közben olvasgattam még a témában es nagyon sok helyen találtam azt hogy a youtube-ra feltöltött videokkal is jol lehet keresni ha van eleg nezettsége!Nem ertek a szamitastechnikához meg a youtube-hoz sem(csak nézni szoktam)de létezhet hogy ebből valóban lehet profitálni?Meg ha igen miből?Gondolom itt is a reklámok a fő fizető erő
2020. jan. 8. 15:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Létezik, csak nem magyar nyelven (néhány kivételtől eltekintve).
2020. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Idézet egy posztból:


"Mi kell a YouTube pénzkereséshez

Ez, vagyis a megfelelő látogatottág elérése viszont nem feltétlenül egyszerű. 2018-ban változtatta meg (szigorította) a YouTube annak a feltételeit, amivel egyáltalán csatlakozhatsz a partnerprogramjukhoz, ami révén a reklámbevétel 55%-át megkapod. Ez jelenleg legalább 1000 feliratkozót jelent, és 4000 megtekintett órát az elmúlt 12 hónapban. Vagyis aki nem gondolja elég komolyan, vagy könnyen feladja, az még azelőtt kiesik a játékból, hogy egyáltalán pénzhez juthatna.

Sőt, én a személyes csatornámmal lassan fél évre teljesítem a feltételeket, és még mindig a csatlakozásra várok...

A YouTube partnerként való elfogadáshoz, de a szponzori és saját bevételekhez is elengedhetetlen a stabil nézettség, a minél jobban célzott csatorna, és a rendszeres posztolás."


Rendszeres posztolás... szóval nem, ez sem passzív jövedelem: mindenért meg kell dolgozni :-)

2020. jan. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nyikvan en sem hittem azt,higy az ember felrak egy videot es onnantól kezdve semmi dokga nincs csak várni hogy ömöljön a pénz.Csak érdekelt maga a dolog,hiszen ma mindenhonnan özönlik a videos tartalom!
2020. jan. 8. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a "youtuberkedés" egyáltalán nem passzív jövedelem. Semmilyen téren nem teljesíti ennek a feltételét, hiszen ott keményen dolgozni kell. Ha elutazol és lógatod a lábad, akkor semmit nem hoz a passzív jövedelemmel ellentétben. Tartalmat előállítani, amihez profi felszerelés kell és rengeteg anyagot megvágni, akár órák hosszan. Ez egy másodállásnak, esetleg főállásnak felel meg, ha valaki már befutott.
2020. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!