Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sikeres emberek! Ti mit...

Sikeres emberek! Ti mit tanulnátok ha az lenne a célotok, hogy minél előbb nyugdíjazzátok magatokat és tőkejövedelemből élhessetek?

Figyelt kérdés

Ha nincs semmilyen konkrét karriercél, ha az egyetlen dolog, ami foglalkoztatna titeket az életben, hogy minél hamarabb, minél gyorsabban, minél több pénzt tudjatok gyűjteni, aminek a folyamatos befektetésével, forgatásával annak hozamából éljetek életetek végéig?


Ha a lényeg a szabadság lenne. Ha most ahhoz van kedvem, akkor sorozatokat nézek a TV előtt, ha ahhoz, akkor körbejárom egy hátizsákkal a Földet. Nem a luxus a lényeg, a legpuritánabb életstílusban is jól érzem magam, a lényeg a szabadság. Tehát nem falusi földművelésre szeretném cserélni a városi munkát, mert azzal a célomhoz semmivel sem kerültem közelebb.


Várom az értelmes válaszokat. Előre is köszönöm!



2018. jún. 28. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

tök egyszerű, mert erre nincs konkrétum. azt kell tanulni, amiben a legjobb az ember.


ha kib_szottul rááll az agyad a közgazdaságra, akkor azt kell tanulni, majd utána lépdelni felfelé...mindenért meg kell dolgozni, ez is hosszú idő, na de ha ráadásul még van valami, amit nem is tudsz teljes beleéléssel művelni, akkor sokkal lassabban fog a karrier is épülni, mert nem te leszel a legjobb...

2018. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Kimennék külföldre vendéglátásba mondjuk 10-15 évre, utána talan lenne elég pénz szerényebb körülmények között, munka nélkül megélni.
2018. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én marketinget tanulok, illetve tőzsdézést. Ha jól megtanulsz eladni, akkor bármikor bárhol megállod a helyed...
2018. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

2es, ja gondolom ezért nem látok még olyanokat, akik hasonlóan 10 éve kimentek, végigszenvedték a biztosított ingyenszálláson ezt az időt, és félre tudtak rakni néhány millió Ft-ot :D hát nem tudom...szerintem az azért nem hinném, hogy életed végéig kitartana. vennél belőle itthon egy lakást/házat, és már el is fogyott.


3-as amúgy jól mondja, utólag gondolkodtam is ezen, hogy ezt kellett volna nekem is írni.


egy dolog biztos, hogy megvezethető emberek mindig lesznek, és ezek többségének mindig lesz pénze. ha te elég ügyes vagy ahhoz, hogy ezeknek az embereknek lyukat beszélj a hasukba, és olyan dolgokat eladj, amikre nincs is szükségük, akkor talán ez a legkönnyebb járható út a gyors "nyugdíjazás" felé.

2018. jún. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalon pl. a Bak Norbert nevű felhasználó tudtommal hajón dolgozva szerzett kezdőtőkét a vállalkozásaihoz. Hajón vagy szállodában nem hinném, hogy "ingyenszállás" lenne, mármint ingyen van, de normális körülmények között (Ausztriában dolgozó ismerőseim külön szállodai szobát kaptak az adott munkahelyen).


Svájcban mondjuk keresel 600 ezret havonta (kaja és szállás adott), az évente durván 7 millió Ft, 10 év alatt 70 millió (és egy szót sem ejtettünk még a közben befektetett pénzed kamatairól).


15 millából már kapsz vidéken normális lakást, eldugottabb helyen házat is (talán még kevesebbért is), a leírása alapján a kérdező sem luxuskörülményeket akar. Budai villához biztos kevés lenne ez a pénz. :P


Ha egy szegényebb országba költözik ki valaki, ott még többet ér a megkeresett pénze.

2018. jún. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!