Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki próbálta-e már? (gyulah...

Liptói Tamás kérdése:

Valaki próbálta-e már? (gyulah2. wix.com/kairos2)

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt fent az alábbi linken egy Karios nevű vállalat vagy cég, ami arra hívja fel az egyszerű emberek figyelmét, hogy a számítógépük winchester-ének ki nem használt tárhelyüket adják bérbe pénzért. Jó magam arra lennék kíváncsi , hogy vannak-e személyes tapasztalatok hogy nem átverés ez az egész , mert a leírtak alapján nem hangzik rosszul.

#passzív jövedelem #Kairos #Megbízhatósági faktor #Winchester bérbeadás
2015. aug. 7. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
55%
Nem nyitottam meg a linket, de szerinted egy összekattintott oldal tulajdonosában mennyire lehet bízni?
2015. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
46%

lefordítom neked: te adsz hozzáférést a gépedhez, ő ellopja az adataid, eladja és te nem kapsz egy vasat se


így érthető?

2015. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim válasza:
100%
Nem gondolom, hogy "ellopnák" az adataid.. De gondold át, ha egy reklámcéggel köt egy szerződést, hogy sok gépen futtat egy programot, azért ő is pénzt kap, plusz az alap belépési díj is 125 dollár, ami nem kis pénz..Ebből vissza osztogathat, az első pár hónapban valamennyit, hogy úgy látszódjon, hogy a rendszer valóban működik. DE! azért kíváncsi lennék, hogy amit példaként említ, mondjuk a Nissan mikor fog Kiss Pistának a Humbákfalvi 512 kb/s-os nettel rendelkező P4es poros gépére akármilyen vállalati adatot is elhelyezni!? Nem hogy Nissan, szerintem akármilyen kis cég nem adná oda az adatait akárkinek...mert feltörhetetlen védelem nincs. És akkor még áramkimaradás, hdd hiba stb. nincs benn a történetben..
2015. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
6%

Nekem működik a rendszer, beléptem a 170 000-es belépődíjjal, gondoltam,így nem sokat veszthetek.Eddig minden rendben, jönnek a napi bevételek és a belépők utáni jutalék is mindig megjelenik a számlán.

Egyébként teljesen érthető az emberek bizalmatlansága , annyi átverős hálózat van, és mindenkiben van már egy rossz emlék.

Ettől még nem minden átverés.

2015. okt. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
95%

"Ettől még nem minden átverés."

Nem, de ahol neked kell belépési díjat fizetned azért, hogy "dolgozhass", az egyértelműen az.

2015. okt. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
2%

Tényként közlöd a véleményedet. Biztosan számos helyen átvertek már, érthető,hogy nem bízol meg semmiben.

Tájékoztatlak, hogy a belépő díj a hálózatépítésre fordítódik, ez motiválja a belépőket,hogy terjesszék, ettől még a bérleti díj ketyeg minden nap, függetlenül attól,hogy beléptetsz-e bárkit is.A bevétel tehát garantált.

2015. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
100%
Tehát biztos bevételt termel, ennek ellenére nincs pénzük(vagy igényük, ami még rosszabb) egy normális weboldalt megcsináltatni? Ugyanmár.
2015. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem ez egy normális weboldal: [link]

A rendszer működik,lehet okoskodni, vádaskodni, lenézni, mindenki a saját tapasztalatából indul ki, ez érthető, de ezek csak ötletelések.Ha valaki olyan mélyen belelát a dolgokba, mint én, már ilyen hülyeségek fel sem merülnek benne.

2015. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
91%

Kb. 5 percembe telt rendesen utánanézni, a Kairos Technologies egy MLM cég, a legnagyobb probléma viszont nem is ez, hanem az, hogy a termékük effektíve nem létezik.

Nem bérel tőlük senki semmilyen clustert, kizárólag az MLM belépési díjakból működik a cég, ezekből osztanak vissza annak a kevés embernek, akik tényleg keresnek is vele valamit, ráadásul oly módon, hogy egy ePayments kártyát kap az illető, amiről ha le akar venni pénzt/fizetni akar vele, minden tranzakciónál kezelési költségeket von le tőle mind A Kairos Technologies, mind pedig az ePayments.


Ha ezek után is van valakinek kedve hozzá, egészségére, én nem leszek a természetes kiválasztódás ellensége.

2015. nov. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
4%

Hát ez marha nagy okosság volt, vajon honnan vagy ennyire biztos a dolgodban? Te biztosan tudod, hogy nincs termékük, a cég megnyitotta neked a legtitkosabb belső információit, mert tudta, hogy nem fogsz visszaélni vele.

Érdekes, én a weboldalon nem láttam ilyen irányú információkat. Te vajon melyik pilótajátékban sérültél meg ennyire? Ha most az életedet kellene rátenni arra, hogy ez pilótajáték, rá mernéd tenni?

Ha nem , akkor fontold meg, mit írsz.

2015. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!