Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A pályakezdő segélyt (28.500...

A pályakezdő segélyt (28.500 ft) hány hónapig küldi az önkormányzat?

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki azt írná, hogy ilyet nem küldenek csak akkor ha már dolgoztam akkor most mondom, hogy én már kapom csak szeretném tudni, hogy meddig! Mert most fizetős tanfolyamra megyek és szeretném tudni, hogy meddig számíthatok rá!

Köszi!


2010. júl. 21. 15:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Érdekes kérdés... Én úgy tudom, ha fizetős tanfolyamra mégy, nem fogod kapni a pénzt a tanfolyam idejére. Nekem ezt mondták. Nem tudom, mert én csak szerettem volna tanfolyamra menni, de aztán nem jött össze. De neked sok sikert kívánok:)
2010. júl. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kicsit félre értettél szerintem! Én nem a munkaügyi központtól megyek tanfolyamra, hanem a neten jelentkeztem egy felnőttképző céghez!
2010. júl. 21. 15:35
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, és ugyanígy elvégeztem már egy felnőttképző iskolában egy műkörmös szakmát és az alatt az idő alatt is kaptam a pénzt! Ehhez semmi köze a munkaügyi központnak meg az önkormányzatnak, mert ezt saját zsebből fizetem! Csak szeretném tudni, hogy meddig számíthatok rá, mert ebből fizetem a tanfolyamot!
2010. júl. 21. 15:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Megírnád mi ez a pályakezdő segély? Nállunk ugyanis nem ad az önkormányzat semmit a pályakezdő munkanélkülieknek. De ha van rá valami törvény, akkor arra lehetne hivatkozni.
2010. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ezt csak az után kapod, hogy ha több mint egy éve regisztrálva vagy pályakezdőként és nincs munkád! Az önkormányzatnál kell megigényelni, ha semmi nincs a neveden és azt mondod, hogy egyedül élsz! De lehet, hogy először a munkaügyi központba kell bemenni, már pontosan nem tudom, de érdeklődd meg!
2010. júl. 21. 17:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja, akkor RÁTot kapsz.
2010. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mi az a RÁT?
2010. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rendelkezésre állási támogatás. A rendszeres szociális segélyt bontották rendszeres szoc. segélyre és RÁTra.
2010. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
és erre kik jogosultak és hol lehet igényelni?önkormányzatnál?
2010. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudtommal pályakezdési segély már nem létezik! Én suli után 1 évig voltam munkanélk. mire jogosult voltam az önkormányzati támogatásra. szóval nem tudom milyen pályakezdési támot kapsz te.
2010. júl. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!