Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Te is abbahagytad a lottózást?...

Te is abbahagytad a lottózást? Normális ez az elosztási módszer?

Figyelt kérdés

Most, hogy egyötödével felemelték a lottók árát, nálunk a családban mindenki abbahagyta, nem játszik már heti rendszerességgel.

Most látom, hogy pl. akinek 4 találata van, annak ötszáz valahány-ezer a nyereménye, ha még egyet eltalál, négymilliárd!

A kettes meg továbbra is rongyos ezerpárszázat fizet...

Ötöst nem fogok nyerni, a többi meg annyira rossz ár-érték arányos, hogy pontot tettünk a végére!

Ki volt az az elmebajos, aki ezt így kitalálta? Teljesen világossá lett a kapzsi lenyúlás!



2020. jan. 18. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem hagytam abba, egy szelvénnyel játszok mindenből, kibírok annyival többet.
2020. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
90%

"Teljesen világossá lett a kapzsi lenyúlás!"


Eddig is az volt. Te meg a családoddal együtt támogattad őket...

2020. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Mert eddig annyira megèrte :)
2020. jan. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

A szerencsejáték sosem a játékosnak kedvez hanem a szervező cégnek. Nem lenyulás csak a szerencsejáték zrt kihasználja az emberek naívítását. Én is megveszem az állandó számaimmal játszott szelvenyeimet még így drágábban is mert nem merem abbahagyni. (Heti hat szelvénnyel játszom, volt egy négyes találatunk 10 éve)

A lottó a bolondok önkéntes adója. A lottó nem azért van hogy Te megszedd magad hanem a szervező cég jelen esetben az államnak egy plusz beveti forrás. Nagyon naív voltál ha azt hitted, hogy az egész lottó érted van.

Szerintem nagy koponya volt aki kitalálta a lottót. Mert rájött,hogy az emberek önként és dalolva odadják a pénzüket az államnak.

2020. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Heti egy szelvénnyel játszottunk eddig is, ezután is annyival fogunk. Havi 200 forint szerencsére nem rengeti meg a családi költségvetést. Egyébként eddig se ötössel játszottunk, hanem skandinávval, ott azért évi 2-3 alkalommal összejön egy négyes, ami visszahozza az öthetes szelvény árát. Az pedig gyakorlati szempontból olyan mindegy, hogy 3 milliárdot nem nyerek soha, vagy 300 milliót. Ha valaki azért játszik, hogy ebből gazdagodjon meg, az rég rossz.
2020. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Most nagyon sok négyes volt, azért fizet olyan keveset.
2020. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
90%
Hát apukám, Te aztán nem vagy a legélesebb kés a fiókban.
2020. jan. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Én csak akkor szoktam lottózni, ha egymilliárd fölött van a nyeremény. Megütne a guta, ha pár millióval kiszúrnák a szemem egy öttalálatosra amikor még nincs halmozódás.
2020. jan. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelmű hogy manipulált húzások vannak. Bulgáriában már lebuktak vele
2020. jan. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
El se kezdtem.
2020. jan. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!