Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a jelenlegi legtutibb...

Mi a jelenlegi legtutibb módszer 4 millió Ft további "fialtatására"?

Figyelt kérdés

Lehetőleg persze minél hamarabb,és minél több hozammal :-) Hogy legalább az albérlet minél hamarabb úgymond ingyen legyen nekem ezáltal.


Olvasgattam már persze a témában,de elég szerteágazóak az információk.Pl. egy helyen ajánlottak kötvények vásárlását is,máshol óvva intettek tőle.


Részvényekbe?De ha igen, milyet,milyeneket?Mert a tőzsdéhez persze nem értek.Vagy inkább bízzak meg ezzel ill. a pénzemmel egy brókert?Ha igen,tudtok-e konkrétan ajánlani valakit,aki tényleg jó?


Vagy az egészet konvertáljam át valamilyen devizába?De melyikbe?


Vagy vegyek aranyat?


Vagy ezeket mind?Bár 4M nem hiszem hogy mindre futná.


Banki termékekbe nem szívesen fektetnék,mert utálom a bankokat,vagyis nem bízom bennük.Ennek ellenére azt mondom nincs kizárva hogy meggyőzhető vagyok erről is,ha elég jók hozzá az érvek akkor hajlandó vagyok leküzdeni a "bank fóbiámat".


Kérem csak olyanok szóljanak a témához akik vagy egyenesen szakemberek a témában,vagy ha az nem is,de minden képpen jó rálátásuk van hazánk és a világ jelenlegi pénzügyi világára,ill. annak folyamataira!


Ha valaki úgy látja jobbnak természetesen privátban is írhat!


Köszönöm.



2018. okt. 31. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

"Kérem csak olyanok szóljanak a témához akik vagy egyenesen szakemberek a témában,vagy ha az nem is,de minden képpen jó rálátásuk van hazánk és a világ jelenlegi pénzügyi világára,ill. annak folyamataira!"


Ugye tudod, hogy ezt a kérdésedet a GYAKORI-ra írtad ki? Ez egy fórum, ahol bárki bármit írhat a kérdésedre - ráadásul nem egy pénzügyi oldal - még ha a rovat ez is.


Ha ennyire szigorúan gondolod a pénzügyi tanácsadást, akkor ne sajnálj rá egy kis pénzt és fordulj egy független tanácsadóhoz.


Addig is elmondom, hogy a biztonságos, gyors és magas hozam a pénzügyi világban nem igazán összeegyeztethető fogalom.


Persze előfordulhat hirtelen növekedés - lásd pl. bitcoin - vagy egy részvény jó időben való megvásárlása - de nem ez a jellemző.

Jut eszembe, részvény... azt ugye tudod, hogy vannak olyan részvények, amik a 2008-as válság idején összeomlottak és azóta is csak max a felét érik (pl. Telekom 800 ft környékén járt, ma pedig 400 ft alatt van.

Ez gyakorlatilag, lefordítva úgy nézne ki, hogy akkor 4 millióért vásárolt Telekom részvényed ma 2 milliót (se) érne.


Tőszdei alapszabály: csak azt a pénzt tedd tőzsdére, amit nem sajnálsz, ha akár teljesen elbukod: "játszópénz".

2018. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Ennyi pénzből egy albi árát sose tudod kivenni. Ehhez minimum 20%-os nyereség kéne. Na az meg sose vót.
2018. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Elveszed Orbán másik lányát és pár hét alatt milliárdos leszel!
2018. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha szakember kell akkor keress egy tanácsadót kb 30 ezerért segít is neked
2018. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Felejtsd el azt hogy tiszta nagy lóvét szakít neked bárki . Vegyél keresett legál vagy tiltott árut keress réseket kezdj önállósodni , 1-2 autót hozz be eladni papírokkal vagy bontásra stb .
2018. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

4 millióval pl. budapesti lakóingatlan kiadásba tudsz fektetni, mivel te is kiveszel ingatlant és majd gondolom lakást akarsz venni a pénzből így nincs azzal kockázatod ha felére esnek az ingatlanárak.


Google: lakásalap, 10% hozam jelenleg.

2018. okt. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5#: írtam PÜ-t!
2018. nov. 2. 00:30
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
A héten vettem ennyiért Autót. Nem olyan nagy összeg ez befektetni.
2018. nov. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért gyorsan tisztázzuk le: a kérdező nem azt kérdezte, hogyan lehetne elkölteni a 4 milliót, hanem, hogy hogyan lehetne fialtatni, szaporítani?

Az autó csak akkor lehet "befektetés", pénz fialtatás, ha munkaeszközként veszed. Egyéb más esetben nem hozza a pénzt, hanem viszi.

2018. nov. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Kijárok vele dolgozni külföldre ebből kifolyólag számomra munkaeszköz. Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy én havi 500 ezret félre tudok tenni befektetésre még se találtam olyan szuper ötletet eddig amivel fialtatni tudnám. Ezért is írtam, hogy az a 4 millió nem egy nagy összeg befektetés szempontjából.
2018. nov. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!