Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayról vásárláskor mikor...

Ebayról vásárláskor mikor paypallal fizetek, hol kell beállítani hogy ne ők hanem a bankom konvertálja a pénznemet?

Figyelt kérdés

2020. jan. 19. 15:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nem lehet alapértelmezettnek beállítani, mert pont az nekik a jó, ha ők váltják és ezért mindig varjálják, hogy hol és hogyan lehet átállítani, de - ahogyan már mások is írták - minden esetben a fizetésnél lehet kiválasztani, hogy ki váltson: ők vagy a bank.

Általában a fizetendő összeg alatt van kis számokkal az átváltási árfolyam és az egy link, vagy egy kis nyíllal lejjebb lehet nyitni azt a részt és ott lehet kiválasztani, hogy ki váltsa. De a lényeg: a fizetésnél lehet.

Egyébként meg a guglis keresésed hibás, nincs ott, hogy "ebay", így mindenféle képet és videót kapsz, nem csak ebayeset és nem change, hanem exchange vagy inkább conversion.

2020. jan. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nálam jó a link, egyből a képet nyitja meg, persze van sok más is ott, de azt a lényegeset a böngész kiemeli!

De itt van külön: [link] és ott van hogy ebay, az ebayos.

A képnél ott "change van" már ha arról lenne itt szó..

2020. jan. 21. 06:16
 13/21 anonim ***** válasza:
Igen, pont ott (Change) tudod megváltoztatni.
2020. jan. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 geza tozser ***** válasza:
22%
Nem értem pontossam mi ebben a pláne. Ha vásárláskor kiválsztod hogyan akarsz fizetni Paypal-el vagy hitelkártyával, minden meg van oldva. DE a hitelkártyás fizetésnél már le lett regisztráva a bank kártya száma a cégnél azaz hogy hol is van a pénz. Van olyan variáció hogy TE NEM AKAROD azt megvenni, de valahogy behuznak a csőbe és igy automatikusan leemelik a pénzt Én jártam igy az AMAZONAS-SAL. A vételnél "beléptettek a klubukba" mintha mindég vennék tőlük valamit és akkor olcsóbban adják.(?) Viszont az ÉVI TAGDIJ majdnem $200. A PayPal viszont csak azt tudja levenni amit efektiv vettél és azt tudod is általuk kontrollálni.De mindenképpen tudni fogja valamelyik hogy mi a száma a HK-nak, sőt ha azt megszűntetted a CÉG az uj kártya számod is tudni fogja!!A PAYPAL PEDIG NEM.
2020. jan. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Azért nem érted mert nem tudod, a konverzió zsébe kerül, olvass utána.

"vhogy behúznak"? És hogy? :) mer ezt meg én nem értem, de ha tudom a pontos hátterét érteni fogom.

Tees csak neked: https://www.youtube.com/watch?v=EuF_hr1fabo de ez már azóta többször frissült, de teljesen friss még sincs, ezért nem tudom, ill már lehet csak még azóta nem vásároltam.

2020. jan. 24. 20:15
 16/21 A kérdező kommentje:

A paypalt fel is töltheted vagy társíthatod a karidat hozzá, ha társítod akkor közvetetten de uaz mint a bank karid, ha meg feltöltöd akkor csak az áll rendelkezésedre (paypal) amit oda tettél.

Én, kb szűk 2 hónapja ismertem meg a banki fortélyokat, előtte azt se tudtam hogy s mint az egész, az ebay-os dolgokat is kb, 1 hónapja ismerem, kezdőként kettő csaló, olyan akiről nem is sejtettem volna, de mind a kettő sikeres refund volt.

De még mindég van min, kettő buktám az ebayon, pff nekem kezdők.. hát nem szerencséje az 100..

2020. jan. 24. 20:19
 17/21 anonim ***** válasza:
30%
Nem feltétlenül az átváltásnál nyúlják le az embert, hanem a Paypal-nak is van jutaléka, azt is szépen ráteszik, mikor fizetéskor leemelik a termék ellenértékét a számláról.
2020. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Na, másnak is ßassza a csőrét. :)

Magyarul, a bankkártyára kell kapcsolni, ha jól akarok járni?

2020. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A bankkartyás fizetés kicsit kétélü dolog,de nem tudom, hogy ott mennyire él az eBay pénzvisszafizetési garanciája? Most két rendelésem nem jött meg, ami paypal-al volt fizetve, az egyiket már visszaadták, a másikra meg hétfőn indítom a reklamációt, de a kínai egyiknél sem mondta, hogy oké visszafizeti, hanem csak húzza az időt. Szóval lehet megspórol az ember valamennyit, de ha meg nem utalja vissza az eladó akkor többet is lehet bukni.
2020. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
A kariról vásárlással nincs baj semmi, uúgy vissza térítik, nekem eddig 2 refundom volt mind a kettő csaló, ill van még min 2 ami megint csaló! az is közvetlen karis, ha nem teljesítik az időt akkor meg szokták téríteni. Sztem semmi baj nincs a karival fizetéssel, mert működik végül is.
2020. febr. 5. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!