Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Biztosítási ügynökként vagoyno...

Biztosítási ügynökként vagoynokat keresni? Hasonló átverés, mint az MLM?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm és a felesége nemrég meghívott magukhoz azzal, hogy mesélni szeretnének nekem egy nagyszerű lehetőségről, mivel "nagyon jó barátjuk" vagyok... sajnos csak egy életbiztosítós piramisjátékra próbáltak rábeszélni, amiben ők már magasabb szintekig jutottak és szerintük már a kapuban vannak a hatalmas összegek. Ez összeghez persze gondolom én is hozzájárulnék. Van ebben valakinek tapasztalata, aki csinálta ezt és legalább meg is él belőle?
2020. jan. 25. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Talán van egy szűk réteg aki el tud jutni magas szintekig azzal, hogy gátlástalanul veri át ezzel az ismerőseid, de a a legtöbb ember negatívan száll ki belőle.
2020. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Az a gátlástalan hogy baratsagokat használnak ki... Semmi sem drága.. Köpedelem a termék, és az emberek is akik ezzel foglalkoznak.
2020. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Semmit , ez bôwlim . Inkább koptatsd őket , nem nektek akarnak jók mert megtévesztettek hanem maguknak mert kapzsik .
2020. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze... nyilván nem az én jólétem fontos nekik, meg elég átlátszó a szöveg is meg az egész körítés, amivel hívtak (oda-vissza vittek kocsival, korábban soha meg nem hívtak magukhoz, most először jártam náluk).

De legalább ha valami kézzelfogható sikert fel tudnának mutatni, azt mondanám, oké, lássuk. De sem őket, sem mást nem ismerek, aki ebből akár csak megélt volna, nemhogy meggazdagodott volna, amit most nekem is belebegtettek.

2020. jan. 25. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Na azert alljunk le itt a savazassal. Szedjuk szet. Alapvetoen harom terulet lehet ahol dolgozhatnak mert azt nem irtad. Van az ofaube, ami tenyleg kerulendo. Nem nagyon nevezik meg a ceget, kodositenek toborzaskor meg ugyfelezeskor is. Lehet sima alkusz de azok nem szoktak igy toborozni meg nincs ilyen duma. Lehet meg kozvetlenul fuggo ugynok valamelyik biztositonal is. De inkabb az elsore szavazok. Azok ilyenek. Persze alaptalanul meg a rizsa. Ezek mondjuk nem

Mlmesek. Annyi hogy ha beszerveznek kapnak par szazalekot amit kotsz. De akinek nincs sales tapasztata nem fog mert oktatas nemigen van. Igy ugy adnak el szolgaltatast hogy nem ertenek hozza. Pedig nem feltetlenul lenne rossz (bar a piacon vannak jobbak - nem sajatjuk pl az eletbizti hanem par biztositoet kozvetitik)

2020. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem "olyan mint az MLM", hanem az.


Ófaubé, emkápé egyremegy.pénzügyi termékeket árul. Voltam ilyenben, kerestem vele pár százezret, de nem volt tiszta a lelkiismeretem.

2020. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez amúgy konkrétan egy Grawe nevű életbiztosító.
2020. jan. 25. 21:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor az sima ugynokosdi, nincs benne mlm. Vallalkozokent eletbiztit, elotakarekossagot arusitanak. Ugyanakkor egyreszt ott csak elet van, a kompozit (elet es vagyon) biztositok jobbak. Meg a grawe nagyon kicsi, nehez eladni egy allianz vagy aegon, generalihoz kepest. Nem hinnem hogy sok cimanyaggal is tudnak segiteni... szerintem hagyd.
2020. jan. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!