Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Biztosítási ügynöki, brókeri...

Biztosítási ügynöki, brókeri tevékenységgel foglalkozó cégnél az "egyéb irodai ügyintéző" pozíció vajon álnév "üzletkötőre"?

Figyelt kérdés
Utánanéztem a cégnek, eleve alig talál róla valamit a google, adószámot meg TEÁOR 6622 kódot találtam (azt jelenti, hogy Biztosítási ügynöki, brókeri tevékenységgel foglalkozó cég). Az álláshirdetésben 160ezret ajánlanak és határozott idejű meló lenne, jövő év január végéig. 160 kicsit csalinak tűnik 8 órás irodai ügyintézőnek. Behívtak interjúra, üzleties megjelenést követelnek. Szerintetek is gyanús? Köszi a segítséget, bármi gondolat/tapasztalat jöhet a témában! (Bónusz kérdés: Egyáltalán mit szoktak érteni "egyéb irodai ügyintéző" alatt?)

2014. jan. 24. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Több mint gyanús! Szerintem ez ügynöki munka lesz. Legyél vállalkozó, adj számlát a munkádról stb.

Egyéb irodai ügyintéző? Nos, ilyen címszóval csak kamu munkákat szoktak hirdetni. Mert meg lehet fogalmazni egyértelműen a munkakört, sőt meg is kell, ha valós normális munkáról van szó. Pl. asszisztens, titkár(nő), adminisztrátor, ügyintéző stb.

Ez az 'egyéb' kategória nekem sehogy se tetszik.

2014. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az jutott még eszembe, hogy szerintem itt telefonálgatni kell embereknek akiket be kell csábítani a céghez, hogy szerződjenek velük. Ezt úgy szokták ködösíteni, hogy menedzser asszisztens munkának hirdetik meg. Magyarán mondva a Te dolgod, hogy egy másik embernek ügyfeleket szerezz akikkel majd Ő tárgyalni fog. Ez egész biztosan jutalékos.
2014. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Sokrétű irodai tevékenység, összetett irodai munkakör"

Még ezek is ilyenek.

2014. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy megörültem, hogy végre behívtak valahova :( Kezdő munkakereső vagyok. Azért mindenképp elmegyek, csak nem stresszelem magam halálra, mert például a ruhatáram nem valami üzleties megjelenésű, de egy-két alkalomra még tudok valami rendeset hordani. Azért odateszem magam, hátha. Az "egyéb" szöveg valóban elég gyanús, nem véletlenül kezdtem el kutakodni. Szomorú vagyok. =/

Köszönöm szépen a választ, azért ha más látja nyugodtan tegye hozzá a gondolatait.

2014. jan. 24. 11:40
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Mi volt az állásinterjún?

Ne légy szomorú semmiképp, sikerülni fog normális munkát találni, csak légy erős és ne add meg magad az ilyeneknek, mert nagyon szépen el tudják csábítani az embert, aztán a végén sehol semmi, mert eladni ma nagyon nehéz!

2014. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!