Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy csomagot utánvét...

Rendeltem egy csomagot utánvéttel. Ma érkezik, viszont az smsben az áll, hogy csak kp-val lehet fizetni. Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
A múltkori rendelésemnél is fel volt háborodva a futár, h örüljek, h berakta a kocsiba azt a sz.rt, mert amúgy el se akarta hozni, mert kpval gyorsabban megy a fizetés... Bár akkor nem volt az üzibe, h csak kp. De nem hiszem el, hogy kártyával nem lehet fizetni egy futárnál. Nincs itthon annyi pénz.
2020. jan. 29. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Ha az van az smsben hogy keszonezzel kell fizetni, akkor készpénzzel kell fizetni. Ez nem agysebeszet. Menj és vegyél fel pénzt.
2020. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha lenne rá lehetőségem, vennék le. Gondolod akkor itt kérdezném?!? Gondolom a futár várja a borravalót, azért kell neki kpval fizetni, de nem hiszem, hogy az szabályos lenne, azt meg egyenesen kizártnak tartom, hogy egy futárnál ne legyen terminál.
2020. jan. 29. 08:11
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Na és miért nincs lehetőséged készpénzt felvenni? Reggel 3/4 8kor írtad ki az üzenetet.
2020. jan. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Talán mert nem városban lakom,és itt nincs automata? Talán mert van egy kisbabám, akivel nemtudok 30km-t buszozni a legközelebbi városig? De nehogy már magyarázkodnom kelljen! Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, akkor szia!
2020. jan. 29. 08:54
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Ott a válasz. Ha az smsben az van, hogy készpénzzel kell fizetni, akkor készpénzzel kell fizetni. Pont. Tudtad, hogy rendeltél, vehettél volna fel pénzt, avagy kifizethetted volna előreutalással is.

Szia.

2020. jan. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 subrette ***** válasza:
100%

Ha van bankkártyád, postán tudsz pénzt felvenni, ha készpénz kell.

[link]

2020. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Sajna itt posta sincs. Nem értem a bunkó válaszokat egyébként, tudtam, h rendeltem,persze,máskor is rendeltem és mindig kártyával fizettem ki. De a múltkor a futár bunkózása után úgy gondolom, hogy csak azért írta a kp-t, hogy adjak borravalót.
2020. jan. 29. 09:44
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Legtöbb futárnál van terminál. De az ilyet elkerülendő inkább fizesd ki online előre a cuccot.
2020. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában már a rendelésnél feltüntetik a fizetési módokat, de ha nincs, akkor felhívod a céget akitől rendeltél, mert nekik tudniuk kell. Pl GLS futároknál általában van terminál, de a legtöbb helyen még kp-val kell fizetni. Vagy előreutalással kifizeted a rendeléskor a cuccost és nem kell kp-val szórakozni.
2020. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Na megjött már a futár? Mi történt?
2020. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!