Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kell postán csomagpontr...

Hogyan kell postán csomagpontra feladni csomagot?

Figyelt kérdés
Lehet hogy ez nagyon hülye kérdésnek hangzik elsőre, de még sosem adtam fel csomagpontra csomagot, csak csekket fizettem be meg nekem érkezett csomagot vettem át. Most fel kéne adnom egy csomagot csomagpontra, de nem vagyok tisztában vele hogy ez hogy megy. Ítélkező és gúnyolódó kommenteket nem kérek, nem burokban éltem és nem 2 éves vagyok, csak egyszerűen még nem volt szükség rá hogy ilyet csináljak.

2020. jan. 29. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Hogy a nagykönyv szerint hogyan kellene, azt nem tudom, én úgy szoktam, hogy kinézem a csomagpont cimét a neten, és azt adom meg a név mellé postacimként.


Tehát

ha a csomagpont Budapest 24. kerület Gézengúz utca 6. alatt van,

akkor a cimzést nem úgy adom meg, hogy Mézga Aladár Budapest Kökörcsin utca 10, ami Aladár saját cime lenne, hanem úgy, hogy Mézga Aladár Bp Gézengúz utca 10 1244

2020. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Eddig még működött, de lehet, hogy csak szerencsém volt.

De ha zárójelben odairod a valódi cimet is, az a legbiztosabb

2020. jan. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Én mindig úgy csináltam, hogy online ( [link] töltöttem ki, és ezt kinyomatva mentem a csomaggal a postára.
2020. jan. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!