Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyáron hol dolgozhatnánk a...

Nyáron hol dolgozhatnánk a tesómmal?

Figyelt kérdés
A húgom 15 éves, én 17 leszek. Már dolgoztam tavaly nyáron is, de az csak önkénteskedés volt. Most szeretnék egy kis pénzt is keresni, amiben csatlakozna hozzám a testvérem is. Azt tudom, hogy szülői beleegyezéssel már dolgozhat ennyi idősen nyáron, és ezt meg is kapná. Viszont nincs ötletünk hová menjünk. Valaki tud segíteni?

2020. jan. 31. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a helyzet, hogy 15 évesen leginkább csak mezőgazdasági munkák vannak.

Ha van a környéketeken diákszövetkezet, akkor azt is megpróbálhatjátok, jelentkezzetek, hátha... és jól teszed, hogy már most érdeklődsz, mert a jó helyeket hamar lestoppolják .-)

2020. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Vagy kérdezd meg a helyi önkormányzatnál, általában szokott lenni nyáron ilyen mindegyiknél.

Igaz a fizu nem a legjobb, én egy hónapra 74 ezer körül kaptam..

2020. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Merre laktok?
2020. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!