Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt adjak havonta a...

Mennyi pénzt adjak havonta a gyereknek?

Figyelt kérdés
Havonta abba beleszámítva a szépségápolási dolgai műköröm,muszempilla,smink,arcápolás stb...plussz az étel amit aznap megvesz magának kötőjelül ti mennyit adnátok neki hogy mindent amit szeretne megtudja venni??

2020. febr. 1. 19:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nos 16 evesen igen engedem neki a muszempillat és a műkörmöt emberek még is már a 21 században élünk és szerintem nem olyan nagy dolog hogy 16 évesen add magára van ennél sokkal rosszabb és a cigi meg a pia még is egyszer élünk én engedem hagy menjen bulizni és nem cigizik a lányom de ha cigizne se tiltanám tölle mert minnel jobban tiltok/tiltunk valamit annál jobban akarja/akarják majd és utána csak csalódni fogunk a gyerekekben hogy miért nem voltak velünk őszinték amikkor mi nem engedtük hogy őszinték legyenek velünk erről ennyit
2020. febr. 2. 08:38
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

11.-re.


Értem.


Havi 100-150-et adj neki, és a 18. szülinapjára meglegyen a lakás és a kocsi!

2020. febr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1000, a többit csak ha kéri, ABC-hitel kondícióival minimum :D
2020. febr. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jah. Van ennél rosszabb. Pl ha nem tud helyesen írni.
2020. febr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nos nem értem az ilyen embereket akik mindenkibe állandóan csak belekötnek. Normálisan kérdezett valamit, ha nincsen hozzáfűzni valód ne válaszolj rá ilyen egyszerű. Nem hiszem el hogy nem tudjatok elengedni hanem minden féleképpen bele kell állnotok a másikba. A kérdésre a válaszom, hogy napi 1000 forint költőpénz jelleggel bőven elég. Viszont a havi 20-25 ezer forint a szépségápolási dolgokkal beleértve mindent szerintem kevés. Bár nem tudom higy hol laktok, de ez pesten körülbelül 1 műkörömre és 1 műszempillára elég. Lehet hogy a műköröm kibírja az 1 hónapot viszont a szempilla általában nem nagyon szokta. Szerintem ha havonta 50 ezer forintot adsz neki az bőven elég lesz ezekre, persze ebbe beleszámítva a napi pénzt is. De ez is attól függ, hogy az ember megengedheti-e magának. Remélem tudtam valamennyire segíteni. Ja és azért meg egy nagy gratuláció, hogy így álsz a gyerekhez és nem úgy mint a többi válaszoló (jóból mondom).!!!
2020. ápr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Most attól lesz kva, hogy mászempillája és műkörme van? Nekem anno 16 évesen igaz nem mű, de 5 centis, minden nap más színű körmöm volt, minden kidobva, mégis a legjobb tanulók között voltam, sosem kválkodtam, otthon segítettem. Szóval?


Több 16 évest ismerek, full sminkben, műcuccokban nyomják és színkitűnők,valamint nem a kocsmából sem kell őket összekaparni.


Ha a lányom 16 lesz és rendben lesz a gondolkodása, tanulás stb simán megengedem neki.

2020. ápr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!