Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a csomagom nem éri el a...

Ha a csomagom nem éri el a vámhatárt, és ezt igazolom is, akkor ugye a 3500 Ft postai eljárási díjat sem kell kifizetnem?

Figyelt kérdés
Mert ugye a papíron amit vissza kell küldeni azon be kell jelölni hogy milyen vámkezelést akarok, és én bejelöltem a postait, de nem tudom hogy ez csak akkor érvényes ha a csomagom vámköteles lenne (tehát több mint 22 euró), vagy ezt akkor is ki kell fizetnem ha igazolom hogy a csomag nincs 22 euró és vámmentes. Nem tudom ez hogy van, nekem a lenne a logikus hogy ha azt a csomagot amit nem vonnak vámeljárás alá azt automatikusan és ingyen kihozza a posta, akkor ugye azt is így hozza ki amit ugyan vámra vontak de igazoltam hogy nem vámköteles. Én ezt gondolnám, de nem tudom hogy van. Akinek volt már ilyen esete (hogy nem vámköteles csomagját vámra vették és igazolta az értékét), nektek kellett fizetni a 3500 Ft-ot vagy nem?

2020. febr. 2. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
49%
Hány hete várakozik már az a csomag a vámon?
2020. febr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!