Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Önálló bírósági végrehajtó....

Önálló bírósági végrehajtó. Oké hogy hivatalos személy, de ha kap egy alapos "vezérműláncos kezelést"?

Figyelt kérdés
Hiába hivatalos, szilánkosra tört karokkal meg lábszárcsontokkal nem olyan jó móka végrehajtani.... :D
2020. febr. 5. 21:55
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nincs kölcsönöm, és nem jár hozzám ilyen végrehajtócska. Csak kiváncsi voltam a reakcióra, különösen hogy a TV-ben is nyomatják őket, majdhogynem szent embernek feltüntetve őket :D
2020. febr. 5. 22:13
 12/18 anonim ***** válasza:
77%
Számomra közömbösek, de valahogy mindig azok vartyognak ellenük akik bszták fizetni a hitelt. Meg a Molnár F. Árpád-féle futóbolondok.
2020. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
82%

"Nincs kölcsönöm, és nem jár hozzám ilyen végrehajtócska."


Az a baj, hogy igazából tudatlan vagy. És ez nekünk jó móka. Neked ennyi ésszel biztos nem annyira.

2020. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
64%
"Mocskos aljas féreg munka"? Drága csillagom, te nagyon kevered a végrehajtót és a behajtót :D
2020. febr. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én is utálom a fajtáját, de mi a kérdés?
2020. febr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Már még bocsáss, de a mások megverése inkább maffia módszer. Ha tartozás van ki kell fizetni. Ha a bíróság azt mondja el kell venni ezt azt, akkor viselni kell a következményét.
2020. febr. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Állítólag feltettél egy kérdést.

Nem látom...


Csak jelzem, nem utálnád őket, ha valaki neked tartozna, és ő behajtaná a hátralékot NEKED.


Ez a munkája, jogszabály alapján végzi. Nem verekedhet, ezt konkrétan tudom, hogy nem engedi meg a szabály. :)


Mi a bajod velük, ha nincs tartozásod?

És ha lenne tartozásod, akkor sem értem az utálatodat.

Lehet, hogy fel kéne nőni, és akkor nem így viszonyulnál a dolgokhoz. Azért éretten kicsit másképp áll hozzá az ember a világhoz.

2020. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Van ismerösöm aki kiéheztetett kutyákkal várja őket meg molotov koktélal, meg tudja hova jár oviba a gyereke. Szóval család nélkül sem móka végrehajtani.
2020. márc. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!