Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PMÁP vagy MÁP+ a jobb befektet...

PMÁP vagy MÁP+ a jobb befektetés ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon kevés megtakarított pénzem(5.3 millió ft), hosszabb távban gondolkozom, nincs szükségem rá évekig. Illetve havi szinten legalább 100 ezret tudok eltenni, amit ezek közül vmelyikben gondolkozom, hogy az infláció ne vigye el azt a keveset is.

2020. febr. 7. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ezt a gondolkodást, ezek szerint nem neked való.
2020. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez nem válasz a kérdésemre,csak trollkodás
2020. febr. 7. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 évig nem akarsz hozzányúlni, akkor PMÁP jobb szerintem, mert legalább a hivatalos inflációt leköveti. Viszont a visszaváltási bünti nagyobb, ha mégis idő előtt kellene hozzányúlnod.
2020. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Értektartàsi célra pmâp az infláció követés miatt.


A map+ is csak forduló nap után 5 napig ingyenes, viszont nem infláció követő így kevesebbet is érhet akàr lejáratkor ugyanaz a pénz vagy többet is , ami javarészt attól függ az adósod majd "hogy gondolja" 😊.

2020. febr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jegyezz mindegyikből.
2020. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam javasolni, hogy nem csak egy fajtát vehetsz.
2020. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudják, vagy akarják lejjebb tornázni az inflációt, akkor egyik sem lesz jó! Cikk: [link]
2020. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!