Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem közös megállapodással...

Ha nem közös megállapodással mond fel a főnököm, nem is kaphatok munkanélküli segélyt?

Figyelt kérdés
Ledolgozott 365 napom megvan, viszont egyik ismerős azt mondta nemhogy regisztrálni nem fognak ha nem közös megegyezés alapján történt a felmondás, hanem 3 évig konkrét munkába sem állhatok sehol. Ez valóban így működik már??
2020. febr. 11. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Ennyire ne legyél buta, hogy elhiszel ilyesmit.


Keress utána a neten, hogy mik a jogszabályok. A kzöös megállapodás csak a munkaadónak elönyös!

2020. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz. Tökmindegy, hogy hogy szűnik meg a munkaviszonyod, másnap már mehetsz is regisztrálni és álláskeresésit is kapsz. Az is nettó hülyeség, hogy ne állhatnál utána bármikor munkába.

Én az előző munkahelyemen próbaidő alatt felmondtam, néhány nappal később regisztráltam, és kb egy hónappal később már máshol dolgoztam.

2020. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen "nagy tudású" ismerőseid vannak, akkor ne nagyon halhass rájuk.
2020. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsit beparáztattak, hogyha kirúgnak ez vár rám. Viszont sehol nem találtam ilyesmi infót gondoltam rákérdezek, jól tettem. Köszönöm szépen a gyors válaszokat :)
2020. febr. 11. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek az embernek ellenség, ha ilyen ismerősei vannak?
2020. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg azt hitted, hogy ha felmondasz valahol, akkor három évig nem dolgozhatsz sehol???
2020. febr. 12. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem én mondok fel, nekem mond fel a főnököm, ergo kirúg. Nem igazán hittem semmit, csak utána jartam :)
2020. febr. 12. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!