Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érd és környékén miért nincs...

Érd és környékén miért nincs egy szabad állás sem, ahova nem kell érettségi vagy diploma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapja próbálkozom már az álláskereséssel! 18 éves lány vagyok, egy szakmával a kezemben. Írtam egy önéletrajzot, bevittem Sparba, Lidlbe, Deichmannba, Dm-be. 8 darab önéletrajzot adtam be múlt héten. Volt ahol azt mondták, személyesen nem fogadhatják el csak a Karrier oldalukon, volt ahol elvitték az irodába, hogy majd értesítenek ha üresedés lesz. Reménytelennek érzem. A szakmámat meg utálom, nem is értek hozzá. 18L

2020. febr. 19. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Érd és környéke tele van olyan munkákkal, ahol nem elvárás az érettségi és a diploma. Érden is van ipari park, Sóskúton is és Százhalombattán is.
2020. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 szakma ingyenes, 18 vagy még nappali tagozaton tanulhatsz olyat, ami érdekel. Nem kell mindenhez diploma, persze egy irodában ma már alap, mert hiába vannak olyan munkakörök, amit egy majom is meg tud csinálni, de ha talál rá pályakezdő diplomást, inkább azt alkalmazzák.

Gyárba, vendéglátásban, kereskedelemben, nem kell diploma, viszont jó a szakirányú végzettség, mert nem mindegy, hogy 107 vagy 140 ezret viszel haza kezdőként.

2020. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tovább próbálom, nem adom fel!:) Szakmát akarok még tenni, ezért is kellene munkahely, kinéztem egy 8 hónapos műkörömépítő tanfolyamot 100 valahány ezer forint, illetve a késöbbiekben jogosítványt is szeretnék. Ha csak havi 120at fizetnének, akkor is elmennék. De egyelőre még semmi...
2020. febr. 19. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!