Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel lehet manapság nőként...

Mivel lehet manapság nőként plusz pénzhez jutni?

Figyelt kérdés

Ti vagy a környezetetekben élő nők mihez juttok/jutnak plusz pénzhez? 120 ezret keresek, de nem elég a pénzem, valami plusz kellene, fusi munka vagy valami. Amikről én tudok:


+4órás másodállás árufeltőtőként.

+ Régi, nem használt doldog eladása

+Hajfestés, körömépítés ismerősöknek fű alatt

+prostitúció

+kutyasétáltatás

+takarítás


Hirtelen ennyi jutott eszembe, szerintetek?


22/L



2020. febr. 19. 09:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*mivel
2020. febr. 19. 09:21
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Tanulok. Egyetemre járok munka, család, háztartás mellett. Az első sulim után dupláztam a fizum, és most is ez a szándékom. Nem csak kezem, szám, meg pncim van, de eszem is. Én inkább ezt használom.
2020. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem sem véletlenül kellene több pénz!:)) De így nehéz félretenni a tanulásra. Mellesleg párommal élek albérletben. Fizetni kell a rezsit , lakbért , kaját, autót stb :D A plusz pénzt egy az egyben elraknám.
2020. febr. 19. 09:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hitelpárti, de ez lenne az a helyzet, amikor megfontolnám a diákhitelt, mármint ha piacképes szakot választasz. 22 vagy, még évekig tart, mire gyűjtögetsz. 3 év alatt alapszaknál jársz és a fizud a mostani duplája lehet, főleg, ha mellé veszel egy nyelvet is. Ne körmöt lakkozz és kutyás sétáltass, hanem tanulj!
2020. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A diákhitelt megfontolom:) Bár nagyon nem szeretem a hiteleket. Egész gyerekkoromat felőrölte, mamámék, anyuék is elveszítették a házukat. Nem szeretnék a hitelek rengetegében ragadni. Kicsit tartok tőle, hogy meddig fogom fizetni, vagy mi lesz ha valamiért nem tudom majd fizetni, beteg leszek, vagy akármi.:///
2020. febr. 19. 09:37
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
+prostítúció. Ha vannak komolyabb cuccaid, azok eladása. De ne ilyen kinőtt szoknya, 2 db plüss maci témákban gondolkodj, mert ezek max pár száz forintos tételek.
2020. febr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem van egy másik szakmám is, amikor ráérek egy lovardában oktatok.
2020. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3 műszakban dolgozik nettó 250e-ért.


Angolul beszél az ügyfelekkel egy multinál nettó 230e-ért.


A 120e es ócska munkádat kell otthagyni és keresni egy olyat ami jobban fizet.

2020. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha a k/rválkodást már belevetted a pakliba, akkor hajlandóság megvan. Szóval az. A mostani pénzed sokszorosát fogod keresni vele.
2020. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Nem belevettem. Ismerőseimtől, barátaimtól hallottam, illetve tudok róla, hogy ezeket csinálják. Ötleteket kértem csak. Írtatok is szóval köszi szépen.
2020. febr. 19. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!