Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai csomagfeladás hogy...

Postai csomagfeladás hogy zajlik alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Kövezzetek meg, de eddigi 24 életévem alatt még sosem volt szükségem rá hogy csomagot adjak fel a postán, csak csekket fizettem be meg nekem érkezett csomagot vettem át meg ilyesmi.

Most fel kéne adnom egy csomagot, postapontra vagy hova menne. Lehet hogy nagyon életképtelen kérdésnek hangzik, de el tudja valaki magyarázni hogy megy ez a folyamat? Onnantól hogy ugye becsomagoltam a cuccot amit el akarok küldeni.

Köszönöm előre is!



2020. márc. 1. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmész a postára, sorba állsz, majd ha sorra kerültél mondod, hogy csomagot szeretnél feladni. Postapontra feladásnál a postapontra kell címezni a csomagot, annak a címét kell ráírni, nem a címzett lakcímét.
2020. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tipp, érdemes kérni az elektronikus előrejelzés szolgáltatást, így a címzett e-mailt kap a csomag feladás tényéről és SMSt és/vagy e-mailt, ha megérkezik a postapontra. Ennek hiányában neki kell érdeklődni, hogy megérkezett-e.
2020. márc. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!