Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Korrekt hogy csak pénzért...

Korrekt hogy csak pénzért segítek ismerősöknek, kollégáknak az edzésben?

Figyelt kérdés

Gyakran kérnek tőlem tanácsokat, mindig mondom hogy némi készpénzzel készüljenek, de van aki érthetetlen módon felháborodik ezen...


A saját családtagomnak nem segítek ingyen, idegennel miért tenném?


Mindennek ára van.



2020. márc. 6. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, de aztán te se csodálkozz, ha ők is csak pénzért segítenek!
2020. márc. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem korrekt szimplan paraszt vagy.
2020. márc. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

"Nem, nem korrekt szimplan paraszt vagy."


Lol haver ez nem egy szeretetszolgalat, ahhoz hogy ne legyek paraszt dolgozzak ingyen? Azert ennyire te magad se vagy jezuskrisztusi haver, foleg nem ilyen szar eghajlaton, ilyen rossz tarsadalomban, ahol nincs az utcan ingyen gyumolcs, ergo munka nelkul ehen halsz, de oke dolgozzal akkor ingyen

2020. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy már a tanácsért is pénzt kérsz, szimplán fillérb*szó parasztság.
2020. márc. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Bár a kérdés szempontjából jó lenne pontosítani, hogy miért kérsz pénzt, mert az nyilván nem járja hogy heti 4-szer magánedzést tarts nekik ingyen, de pl csak "tanácsért" pénzt kérni, szerintem ez szánalmas.
2020. márc. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Valahol megértelek, régebben engem is folyton megkértek, hogy vezessem be öket az edzés rejtelmeibe, hogy aztán - miután órákat hadováltam az edzésről, kajáról, pihenésről - 2 hét után feladják, és soha többet ne foglalkozzanak a dologgal. Mondjuk pénzt én nem kérek most sem, de addig nem megyek bele nagyon a témába senki kedvéért, amíg meg nem győződöm róla, hogy komolyan gondolja.
2020. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem gond.

Én szeretek segíteni azt amikor nekem kellett segítség akkor éppen pont senki se ért rá éppen pont mindenki akkor adta kolcson azt ami nekem kellett volna ..


Ezek után ... Teljesen normális amit csinálsz

2020. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Visszatért a testépítő kolega.
2020. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Valahol nem parasztság, attól függ mennyi időt és milyen mélységbe mennek bele. Pl mond azt, hogy komplett edzést érv + étrend 4-5000 Ft. 1. Azért mert szakértelmet tettél bele, 2, mert időt. Innentől kezdve a delikvens azt kezd az infóval amit akar. Jó most szűk családba nem kérnék pénzt, de munkatársak tó, felszínes ismerősöktől tuti.

Végül is a ráfordított időben tök idegenekkel is foglalkoztatna szintén pénzért.

Az megint máskérdes, hogy ezt feketén vagy adózva teszi.

2020. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!