Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az a havi passzov...

Mennyi lenne az a havi passzov jovedelem ami utan mar nem dolgoznatok?

Figyelt kérdés
En sokaig 33 evesen akartam nyugdijba menni. Amit meg is tehetnek leven ha kiadom a belvarosi lakasom akkor kapnek most pl cirka 130-150 ezer forintot amibol szukosen de megelhetnek viszont nem tudnek magam utan fizetni tb.t meg hasonlokat ( csinalni egy kft es magamat foglalkoztatni) most a.cel hogy 40 eves koromra eleg legyen max 4 nap munka es kenyelmesen megeljek

#munka #befektetés #Passziv jovedelem
2020. márc. 10. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
7-800e. De az, hogy nem dolgoznék nem fedi a valóságot. Csinálnék dolgokat amik valamennyire munkának is mondhatóak, de nem heti 5 napban és nem a megélhetésért, hanem passzióból. Ezt akkor is megtenném ha csilliárdos lennék. Aztán persze ha épp olyanom van akkor meg csak lazítok egy hónapig a világ végén.
2020. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem több lakás van kiadva tehát tökéletesen megelek.

De ma pl csaptelepet cseréltem a bérlő mocskos lefolyojat pucoltam , ergo nem passzív. Rendszeresen van vele meló, ráadásul teszek félre és ha van pénz új albérletet csinalok azt kb eddig tartott a passzív megélhetés.

2020. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!