Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha német amazonról szeretnék...

Ha német amazonról szeretnék rendelni kb mikorra kapom meg a terméket? És az igaz hogy 1 hónap mulva érkezik meg? És milyen fútár hozza házhoz?

Figyelt kérdés
Ha német amazonról szeretnék rendelni kb mikorra kapom meg a terméket? és az igaz hogy 1 hónap mulva érkezik meg? és milyen fútár hozza házhoz?
2020. márc. 11. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem pár nap alatt itt szokott lenni, és változó, hogy a DHL hozza vagy a posta.


Egyébként attól is függ, mit rendelsz.

2020. márc. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor rendelsz, akkor ott megjelenik, hogy mikorra szállítják ki hozzád.

Amit megadnak, azt be is tartják. A legtöbb esetben pár nap, esetleg egy hét, ennél több nem szokott lenni.

Egy hónap csak akkor fordulhat elö, ha Kinából vagy más távoli országból jön az áru.

Azt, hogy mivel szállítják ki, szintén a megrendelésnél tudod megnézni.


De a német Amazon igen sok mindent nem szállít MO-ra, erre is figyej oda.

2020. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
aha értem köszönöm a választ és azt hallodtam hogy igaz e hogy bankártyával kell fizetni és nincs utánvét? most perrpillanat 40 terméket szeretnék rendelni és mind az amazon szállit!!!!
2020. márc. 12. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Utánvét? Ne röhögtess már
2020. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én se hiszem hogy utánvéttelel kell fizetni nekem azt mondták azzal kell!!!
2020. márc. 12. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs utánvét, kártyával fizetsz előre.

De a német Amazon nem ver át.

2020. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segitcséget de most néztem egy terméket és felraktak olyan képet hogy nem az az áru volt amit rendelt a csávó és olyanok vannak hogy valamék sérül!! de ez gondolom a szállitás közbe!!!
2020. márc. 12. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amazon egy piactér, nem minden terméknek az amazon az eladója
2020. márc. 13. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen anyi minden van egy napig nézelődnék rajta már ki is választottam sok terméket amit megszeretnék rendelni!! :) :) :)
2020. márc. 13. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!