Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Külföldi munkát ha magamnak...

Külföldi munkát ha magamnak keresek, hogy fixáljam le?

Figyelt kérdés
Nem közvetítő által mennék ki Tirolba, hanem magam levelezek hotelekkel, elküldöm az életrajzom stb. De ilyenkor emailbe szoktak valami szerződést vagy biztosítékot küldeni hogy várnak ott? Sok olyat olvastam, hogy lefixálták hogy várják kint, majd se állás, se szállás nélkül hagyják, vagy esetleg az indulás napján lemondja a munkaadó.

2020. márc. 17. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyelöre semmi értelme ezen törni a fejed, amíg a járvány tart, addig sem külföldön nem alkalmaznak új embert, sem te nem tudnál odajutni.

Azt meg elöre nem lehet megmondani, mikor lesz vége!

2020. márc. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért is célszerűb igénybe venni megbazíható közvetítőket. A toborzás most is tart náluk home office-ból de nyilván szerződést most amíg tart a határzár senki nem kap.
2020. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Attól hogy koronavírus van, nyártól úgy tudom kinyitnak a szállodák. Ha megvárom hogy vége legyen a járványnak, akkor már elkezdődik a nyári szezon.
2020. márc. 17. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk most mindenki szerződése cancel. Ahogy tudunk nyitunk és reaktiválják a szerződéseket. De egyenlőre csak annyi van hogy következő értesítésig, elpre láthatólag április vége-június eleje.


A foglalkásokat ha nem mondják vissza, akkor azok zömében már kifizetett foglalások, vouchert kapnak a vendégel, amit két éven belül felhszanálhatnak pl.

2020. márc. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én közvetítövel jöttem ki Tirolba. És szerintem megérte erre fordítani pénzt. Munkaszerzödés meg nem kötelezö Ausztriában, nekem sincs.
2020. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!