Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok találni...

Miért nem tudok találni magamnak munkát?

Figyelt kérdés

20/F szlovákiai magyar vagyok.


Van középiskola végzetségem és még érettségi 1 évem van. Azért írom ezt, hogy ne gondoljatok, hogy már nem járok iskolába.


Bementem az ügynökségbe, hogy ajánlanak nekem valamilyen munkát mint iskolás részére a nyári szünetben. Bementem, és haza küldtek, hogy menyjek be június 25.én. Bemegyek június 25.én azt mondják menyjek haza és jojjek vissza július 6.án. Tavaj ezek keresztül mentem dolgozni, és nem panaszkodtam, mindjárt volt meló nyárra, gyárban dolgoztam, tetszett ott, és most is oda szerettem volna menni csak nem jelentkeznek. És tavaj munka közben meg a jogsit is csináltam. Most még úgy csinálnak velem mint a hülyével, megyek megbeszélésre aztán haza küldenek és így csinálnak.


Bejelentkeztem egy másik ügynökségbe ahol Tescoba lennék. 3,80 € ajánlanak ami elég jó. Gyárban 4,05 €. De itt a Tescóban mondták, hogy fognak jelentkezni de még nem jelentkeztek, mit csináljak? Hova menyjek


Kétségbeesett vagyok.


2018. júl. 3. 12:33
 1/1 anonim válasza:
Jelentkezz be minnel tobb diakmelo kozvetitohoz, ugy nagyobb az eselyed. Lehet, hogy nem szopatni akarnak, csak epp tenyleg nincs annyi munka, probalkozz mashol is. Esetleg nezelodj weboldalakon, jofogas, stb. Sok sikert!
2018. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!