Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan gyűjtsek egy ki zseppén...

Hogyan gyűjtsek egy ki zseppénzt magamnak? (többi ibfó lent)

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.A szüleim nem nagyon engedhetik meg maguknak.hogy sok zseppénzt adjanak nekem,mivel még van 3 testvérem.Szeretném,ha megtudnám könnyíteni a dolgukat és 1-2 dolgot megtudnák venni magamnak,mint pl.egy póló vagy egy pulcsi.Nem vagyunk szegények azt előre is kihangsúlyoznám,a szüleim nagyon jól bánnak a pénzel.Szeretek olvasni,kreatívkodni,szeretem a gyerekeket,és jó tanuló vagyok.Falun élek.
2018. jan. 26. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg szomszédoknál valami kis házimunka?


Ha jól megy a sorotok, akkor miért ne engedhetnék meg? Mondjuk heti 1-2 ezerbe senki nem hal bele.

2018. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha falun élsz, nézz körül a környezetedben: nem kell-e idős néniknek segíteni bevásárlásban, fa behordásban, kert művelésben, stb.
2018. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!