Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha hiányzik a kasszából pár...

Ha hiányzik a kasszából pár ezer forint a boltban visszanézik nap végén, hogy hova lett?

Figyelt kérdés

Rosszul adtak vissza nekem, de én 2x is mondtam, hogy csak egy ezrest adtam...

Annyira de annyira figyelmetlen volt a kasszásnő...

2x adott úgy vissza, mintha tízezret adtam volna neki...

Elgondolkodtam rajta, hogy mi lenne, ha vissza mennék ez nem az én pénzem.

Dehát félek vissza menni a goromba nőhöz 🤔


2020. márc. 19. 10:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Vissza kéne vinnem 😂😂😂
2020. márc. 19. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
majd kifizettetik vele és ennyi
2020. márc. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Visszanézik, amennyiben a kasszás nem teszi be a hiányt.
2020. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

...de illik visszavinni, vagy ott szólni ha biztos vagy benne hogy figyelmetlenség történt, és többet kaptál vissza.


Velem történt már ilyen sokszor, sőt, olyan is, hogy velem váltatta fel a 10000 ezrest a kasszás a kolléganőjénél, majd mikor visszadtam a tízezrest váltva, már úgy állt hozzá, mintha azzal fizetnék.

Szegény nagyon fáradt volt, és még közölte is, hogy már fizettem, ne adjam azt a tízest.

Nagy bukta lett volna neki záráskor. Természetesen szóltam hogy nem az enyém a 10ezres, meg azt is hogy még nem fizettem.

Nyilván megköszönte.


Szerintem most sincs késő hogy rendezd.

2020. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Most ha 2x mondtad neki, hogy többet ad vissza, mint kéne és nem érdekelte, akkor ezzel az üggyel én nem foglalkoznék többet.
2020. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha biztosan rosszul adott vissza, akkor vidd vissza. A pénztárosnak ki kell fizetnie a hiányt, ne csessz ki vele.
2020. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

.penztarosnak.eszebe fog jutni h. te.mondtad es biztoa nalad szurta el.

Becsuletbol vidd.vissza.

Neki kell kifizetni es akar ki.is rughatjak.

Meg 1x mondom vidd vissza neki.

2020. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En is kasszáztam, tudom milyen erzes. En 1x 1ezressel adtam tobbet vissza , tudom az okat is, egyszeruen igy alakult.

Persze nekem kellett kifizetni. Te tudtam ki volt az ahol hibaztam. Vartam volna h hozza , akar masnap is.. de nem jott.


Szerencsere akkor pont ugy szamoltam at a penzt h betudtam rakni azt az 1000est h kollegaim nem lattak.

Mert ilyen hibáért eléggé kinéztek volna.

2020. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!