Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan oldalt keresek ahol...

Olyan oldalt keresek ahol lehet jelentkezni influencerként jelentkezni kapkányokra tudtok ilyet?

Figyelt kérdés
Tehát tudtok olyan oldalt ahol te tudsz jelentkezni kampányokra illetve ahol megosztásokért kapsz kedvezméynt vagy ingyen terméket vagy szolgáltatást?

2020. márc. 22. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
A cégek jelentkeznek majd nálad, ha szeretnék, hogy megoszd a termékeit.
2020. márc. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
volt régebben pár oldal, mint az Influencerbazis.com ami már megszűnt, ilyenekregondolok csak még működő legyen persze
2020. márc. 22. 09:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos azért szűnt meg, mert olyan jól működött.
2020. márc. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A cégeknek, most kisebb gondjuk is nagyobb annál, hogy neked kedvezményeket adjanak. Legtöbbjük a túlélésért fog küzdeni az elkövetkező hónapokban.
2020. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 válaszodból tükröződik, hogy 0 hozzáértésed van egy cég működéséhez.
2020. márc. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én a mostani helyzetektől függetlenül kérdeztem, tudtok e oldalt. Oldal webcímet nem kaptam, viszont flegma választ igen.
2020. márc. 22. 11:16
 7/7 anonim válasza:
instafame-nél tudsz jelentkezni 5000 követő fölött.
2020. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!