Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

A Vodafone üzletek (Magyarországon) nyitva vannak, fogadnak ügyfeleket?

márc. 26. 19:08  Privát üzenet  

A válasz

Szerintem most ne menj sehova sem a vìrus miatt.

Ügyfèlszolgàlatot hìvd ha nagyon fontos.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 27. 13:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Új vagyok Magyarországon. Szolgáltató választás előtt állok. Melyik mobilszolgáltatót ajánlanátok?
Eljött az ideje a 3G lekapcsolásának magyarországon?
Google Pixel telefonokat miért lehet Magyarországon kapni a nagyobb telefon szolgáltatóktól (pl telenor)?
Melyik a legjobb mobilszolgáltató ma Magyarországon?
Miért sokkal drágábbak Magyarországon a mobil/telekom tarifák/előfizetések/csomagok stb. mint külföldön?
Németországi telefonos tartozást be tudják rajtam hajtani, amíg Magyarországon élek/tartózkodom?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!