Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki lett munkanélküli a járvány...

Ki lett munkanélküli a járvány miatt?

Figyelt kérdés

Én egyelőre csak egy hónapra, de szerintem májusban sem fognak tudni visszavenni (kereskedelem). :(

Mire számítotok? Meddig fog ez tartani?



2020. márc. 31. 07:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Április 1-től mindketten azok leszünk. Augusztus-szeptember amikorra újra tervezünk nyitást.
2020. márc. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, ha nem haragszol, hadd kérdezzem meg: a kereskedelemben hogy sikerült munkanélkülinek lenned? Hiszen jóformán most csak a kereskedelem és a futárszolgálatok , áruszállítás pörög, de azok meg emberhiánnyal küzdenek.
2020. márc. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk nagyon nem. Teny van ahova Efoval vettek fel szállodából kieső munkaerot de van aki épp azon agyal jogyan csokkebtse a bérköltséget mert a forgalom is egyszeri kiugrás után most esik vissza. Mi is ezert nem nyitunk.3-4hét es lecseng a fizetőképesség , ételt is inkább otton készítenek karanténban legtöbben relatíve olcsóbban. Max az alapanyag ami kellhet se azt meg már nem hogy a kereskedők, maguk a termelők, gyártók disztribútorok is lakossági kiszolgálással nagyker áron viszik házhoz.
2020. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

# 2 talán úgy hogy 3-ig tarthat sok bolt nyitva maximum?

1 szóval nem írta hogy élelmiszerről van szó

2020. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Turizmus..

Talán nyár közepén elindul valami, addig ácsorgás.

2020. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

#4


Nem pontosak az információid: a vendéglátó helyek lehetnek nyitva 3-ig, nem az élelmiszerboltok.


Ha eddig nem élelmiszer kereskedelemben dolgozott, attól még árufeltöltőnek simán jó.


De úgy látom, nem tolonganak a munkanélküliek a kérdésre.


De hogy arra is válaszoljak: családtagom szintén kereskedelem, éves szabadságát adják ki, de nem lett munkanélküli.

2020. márc. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
Én homeofficeban dolgozom addig, amíg a cég úgy nem dönt, hogy bocsi nem tudunk tovább fizetni. Szerencsére a bérem teljes összegét megkapom havi szinten. Ha el fog húzodni őszig ez az egész, akkor sanszos... Ha nem is mondanak fel, valószínűleg fizetésnélküli szabadságolás lesz. Nem lenne jó, de pont az ilyen helyzetek miatt van annyi takarékom, amiből 1-másfél évig kitartok munka nélkül is (albit kell fizetnem és kajáravaló).
2020. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

# 6 szövegértelmezés.

ha élelmiszerboltba dolgozott volna aakkor jó eséllyel nem lenne munkanélküli.

2020. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Én is home office-ban addig, amíg a cég úgy nem dönt, hogy nem kell jelenleg plusz ember a bpm szoftver tákolására, karbantartására.

Ráadásul pályakezdő vagyok, próbaidőm és kissé ügyetlen is, pedig nagyon igyekszem.

2020. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Home officeozok,hálistennek az IT nem érintett.
2020. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!