Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel tudnék gyerekként pénzt...

Nemtud132 kérdése:

Mivel tudnék gyerekként pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Most egy (szerintem) érdekes kérdéssel jöttem.Mivel nincs lehetőség diákmunkára,ezért szeretnék egy jó kis zsebpénzt összegyűjteni nyárra.16,5 éves vagyok,és minden munkát elvállalnék(nem rosszra gondolni :D).Mindig is bennem volt a kereskedés téma,érdekelt nagyon.De most nem csak ilyen féle pénzkeresési módra gondolok.Bármilyenre.Leírnátok,hogy mivel lehetne egy jó kis zsebpénzt összegyűjteni,lehetőleg minnél kevesebb tőkével?(Nem muszáj legálisnak lennie,haha)Mivel érdemes kereskedni,milyen munkára lehetne jelentkezni,milyen szolgáltatásokat tudnék nyújtani?Ha interneten van az előny,hisz abban sok lehetőség rejlik.Köszönöm az értelmes válaszokat.Ha lehet indokkal írjátok!

2020. ápr. 2. 22:54
1 2
 11/16 SnoopyKutya123 ***** válasza:
0%
Legyél paparazzo. :D Igaz, ahhoz ki kell mozdulni, de a bors fizet a képekért. Nem hinném, hogy be kell robbanni a köztudatba, ahhoz, hogy pénzt keress. Vagy készíts egy kurzust és dobd fel udemyre. ha jó vagy a kézműves dolgokban, ott az etsy. fiverren is lehet munkákat találni, ott is nézz körül :)
2020. ápr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!
2020. ápr. 2. 23:44
 13/16 SnoopyKutya123 ***** válasza:
7%
nincs mit, hasonló az érdeklődési köröm, mint neked :D
2020. ápr. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 floravagyok06 válasza:
Vidd el az öreg szomszédnéni kutyáját sétálni, vagy legyél bébiszitter vagy menj el bevásárolni az idősebbek helyett (főleg a koronavírusos időszak miatt sok idős embernek jól jönne) ezekért mind elég jól fizetnek
2020. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Árufeltöltők pl kellenek most (kasszázni úgy tudom, nem lehet 18 év alatt hivatalosan, de ha gondolod, érdeklődj erről is). Vagy tényleg vállalj időseknek bevásárlást, kutyasétáltatást, ismerősöknél gyerekfelügyeletet (Azért mondom az ismerősöket, mert egy idegen tiniben sokan nem annyira bíznak meg).
2020. ápr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én tudom a kérdésre a választ, de nem mondom meg :D
2021. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!