Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a Crowd1...

Ismeri valaki ezt a Crowd1 mlm üzletet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=0C7Cr4CbJ4s&feature=youtu.be..


Ez valami sportfogadásos meg ilyesmi cégből jutalékos rendszer nagy külföldi cég nagyon jó lehetőséggel befektetés a jövőbe...



2020. ápr. 6. 21:23
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Tudom jól, hogy nagyrészt jutalékból élnek, hidd csak el ;)
2020. ápr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ne higgy el mindent, amit gondolsz :)
2020. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Adok egy jó tanácsot az ostoba Crowd1-eseknek, hátha segít, sőt, ez a tanács még ingyen is van:

Először is szálljatok le arról, hogy azt promózzátok, mi ez a "lehetőség" (de imádom ezt a szót), mi ez a cucc, miért fantasztikus. A kutyát nem érdekli, legyetek őszintén, nem állnak sorban az ajtótok előtt az érdeklődők. Miután a kis ego-tokat megnyugtattátok térjünk a lényegre. Először is, próbáljátok meg kideríteni, az "ideális jelöltről", mit is akar ő, mi az ő vágya, félelme, problémája, rá koncentráljatok, hogy tudtok ebben neki segíteni? Ha nem tudtok, akkor kuss és oldalazva távozzatok, ha igen, akkor vállaljatok garanciát. Mutassatok példát, konkrét eredményekkel, értékekkel, bevétellel, vagy akár saját életetek változásával (tudod: honnan - hova) mutassátok be, miért érdemes benneteket követni.


Nagyon röviden ennyi a véleményem. És ha legközelebb meg akarsz hívni egy idiótát egy kávéra, kérlek légy őszinte. Ha 5 éve nem hívtad meg egy málnaszörpre sem, akkor ne hívd meg egy kávéra. Légy hiteles és mutass példát kávé meghívás nélkül. Szerinted azok a követendő példák, akiket sokan csodálnak bármikor erőlködnek kávé, vagy bármilyen meghívással? Segítek: nem igazán. Te akarsz hozzájuk menni tanulni. Ja hogy ez súlyos évekbe és munkába kerül, mire felépíted magad példaképpé? Hát igen. Valljuk be, erre képes lennél Crowd1, meg más néphülyítés nélkül is. De akár Crowd1, vagy más szektával is képes vagy arra, hogy középszerű maradj, akire alapból a kutya sem kíváncsi.


Persze én is indíthatnék egy youtube csatornát, biztos vagyok benne, hogy sok követőt vonzhatnék, ha kijelölném az ideális jelöltet: 45 év körüli nagyvárosi, rosszul öltözködő fickó, aki láthatólag elszúrta az életét, de párszor még egy jót dugni akar az életben, szereti a jó piákat és utazna is. Sima ügy, bármit leígérek neki, sőt motivációs előadásokat is tartok neki, amiért követni akar.


De nem, én nem ezt az utat választom. Én a saját álmaimért dolgozom és csendesen, hálát érezve a világ dolgaiért teszem a dolgom. Aki hozzám közel áll azok úgyis észreveszik, miért érdemes engem követni, vagy miért nem.

2020. dec. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!