Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne egy kisebb...

Mennyibe kerülne egy kisebb csomagot elküldeni Londoba vagy Amerikába?

Figyelt kérdés
Egy külföldön élő barátomnak szeretnék pár dolgot küldeni itthonrol. Nem sok dolgot csak 1-2 energia italt, édességet, rágcsát. Posta oldalán már próbáltam nézni hogy mennyibe kerülne de elég szürreális összegeket hozott ki.

2020. ápr. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a szürreális ár az bizony nagy valószínűséggel a valódi ára.


Függ a súlytól is, de 5-6 ezer ft-ba simán belekerülhet. Ha belegondolsz, hogy itthon is egy csomag feladása 1.500 ft szinte a legolcsóbb variációba (igen, tudom, a csomagautomata olcsóbb), akkor nem sok az egy angol csomagért.

2020. ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van kalkulátor próbáld azzal kiszámolni. Súlytól is függ mennyibe kerül, többletszolgáltatások, levél vagy csomagként adod fel, stb.

Szerintem a sima feladás alja 5-6000 ft ami egészen 15-20000 ig is mehet, a többletszolgáltatásokkal.


Megnéztem nemzetközi levélként 2 kg ig a levél ára ajánlottan elsőbbségivel (mivel együtt engedi csak, simán meg inkàbb ne küld ennyi pénzért) 8860,-.

Alapdíj 7445,- az ajánlott szolgáltatás 1415,-.

500 g-ig alapdíj 2070,- az ajánlott 1415,- vagyis 3485,-.


Csomagként: 7800 a sima 1kg-ig.

Ha tudod a küldeményed méreteit, súlyát

2020. ápr. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kiszámolni, mert én saccoltam.


(Bocs véletlen lenyomtam :D )

2020. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem folyadékot eleve nem is lehet, főleg Amerikába
2020. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!