Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan meggazdagodni?

Hogy lehet gyorsan meggazdagodni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerezz be egy pénznyomógépet, vagy inkább DOLGOZZ és ne a gép előtt ülj.
2010. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél sokat olcsón és add el gyorsan nagy haszonnal.
2010. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
53%
bankrablással
2010. júl. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Adócsalás, sikkasztás.

Tőzsde, ha értesz hozzá.

2010. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Én inkább úgy mondanám, hogy tőzsde, ha szerencséd van.
2010. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a lottó a legtutibb. Már ezer forint befektetéssel akár milliárdos hozamot érhetsz el néhány napon belül.

Csak kicsit magas a kockázata... :)

2010. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Tőzsdével jól lehet keresni de érteni kell hozzá eléggé.Olyan nagyon meggazdagodni nem lehet de jó pénzt lehet keresni fogadásokkal amihez szintén nem árt tudás és szerencse. Nekem ez bejön.Tanuló vagyok és mégis havi 60e-t megkeresek vele ha megy NHL vagy BL.De a bankrablás is jövedelmező xd főleg külföldön :D
2010. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 margoz válasza:
Szerintem találj fel valamit,vagy olyasmit amit az emberek szivesen használnának,kutasd hogy lehet tuti módszerrel lefogyni,vagy egy olcsó üzemanyagot is fel találhatnál.Bármi ami megéri hogy pézt adjanak neked érte.Gondolkodj!!
2010. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shirkan válasza:

Írjál hülye könyvet arról, hogy hogyan lehet meggazdagodni.

Komolyan. Annyi könyv jelent meg ebben a témában, és állítólag mind sikeres, tehát sokan veszik.

2010. aug. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!