Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mire vállalkoznátok?

Ti mire vállalkoznátok?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy feladatot az iskolában, miszerint ki kell találnunk egy vállalkozást, amiből nincs sok, és lehetőleg újszerű, majd ennek egy üzleti tervet létrehozni. Az egyetlen probléma, hogy semmi ötletem, hogy mire kéne vállalkoznom.

2020. ápr. 12. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Ne itt kerdezd, ez a te feladatod. Milyen problemai vannak az embereknek a kornyezetedben, amit meg tudnal oldani? Mire van szukseguk?
2020. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Tanacsadás tetlenkedőknek , sok üres duma altalanossagok trogerkedés de drágán .
2020. ápr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Én kórház pincéjében (kazánházban) nyitnék krematóriumot - a fűtéssel együtt meglenne a hamvasztás is, és nem kell szállítani a hullákat.


(Amúgy nem a járvány miatt írtam, ismerek egy "kórházat" ahol 120 beteg van, és minden nap 1-3 meghal...)

2020. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!