Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti kire/kikre/mire/mikre...

Ti kire/kikre/mire/mikre hagynátok az akár létező, akár nem létező pénzeteket mielőtt meghalnátok?

Figyelt kérdés
Én ha nem lennék elég szerencsés, hogy megérjem ezeknek a technológiáknak a széles körű használhatóságát, akkor mesterséges intelligenciával és/vagy transzhumanizmussal foglalkozó tudósokra, ha lennék olyan szerencés, akkor a rokonaimra és/vagy állatmenhelyekre, csak akkor valószínűleg sokkal később, mert ha élnék addig amíg a transzhumanizmus valósággá válna, akkor élnék a lehetőséggel és robot testben élnék jóval tovább és boldogabban, mint amennyit a mostani biológiai testemben élnék.

2019. jan. 22. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos intelligenciaszint alatt szerintem lehetetlen az átültetés.
2019. jan. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy mire gondolsz, és hogy mire akarsz ezzel célozni.
2019. jan. 22. 14:27
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem létező pénzemet szétosztanám haragosaim közt azzal, hogy ne is legyen nekik több.

A létezőt pedig hátrahagyott szeretteinre.

2019. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira fölhözragadt vagyok, hogy csak a létező pénzemet lennék képes szétosztani.
2019. jan. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem arra kell hagyni az örökséget aki gondoskodik rólad amikor szükség lesz rá. Ha a rokonok akkor rájuk, ha a szomszéd akkor őrá
2019. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szép apránként elherdálnám, boldog koldusként fikkannék meg, senkire nem hagyva egy fillért se :P
2019. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!