Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mire gyűjtötök? /Mire...

Ti mire gyűjtötök? /Mire költitek a zsebpénzeteket?

Figyelt kérdés

#gyűjtötök #költitek #zsebpénzeteket
2017. nov. 4. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Zsebpénzem? Minek nézel, valami 15 évesnek? :D
2017. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én annyi vagyok...
2017. nov. 4. 20:37
 3/4 anonim ***** válasza:
15 éves koromban sajnos nem volt rendszeres zsebpénzem, inkább csak ünnepekkor kaptam. Mozira, telefonra, számítógépre gyűjtöttem.
2017. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyűjts valami hasznos jó hobbira, ami jövedelmező s élvezed. ;)


Bánom is miért nem jutottak eszembe fiatal hlyegyerekként ezek, amiket most csinálok. Élvezem, van pénz, besegítek családba azzal is, ha úgy van. Van pénzed, kevésbé van megkötve a kezed - kikapcsolás, kirándulás.

Diákként heti 10ez bőven sok is.


Pl amiből még készítek holnap pár darabot müanyag merevítésű textil ajándék dobozok.

Olcsó alapanyag, egyszerű elkészítés (számomra) - 1800ft/db, eddig 27-et vettek meg.

Az 1. doboz az előző munkámból maradt anyagokból készült, eladtam s másoknak is megtetszett, így az elsőből kapott pénzt "befektettem".


Diák éveimben 200ft t kaptam naponta, csakhogy az évről évre egyre kevesebbet ért - általánosba 100ft ból kakaós csigákat s pogit tudtam venni, középsuli végén a büfébe meg már szendvicset se xD

Mindig mentem a pékségbe, ahol ott se sok mindent vesz az ember abból.


Belegondolva nem 30-40ezreket csesztem el a zsebpénz néven.

Így kevésnek hangzik a pár száz ft, nah de a sok kicsi sokra megy.

Ne számolj vissza 10évre visszamenőleg se. Haha


A legnagyobb gyűjtésem velencei utazás volt középsuliban.

2017. nov. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!