Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata otthon végezhető munka terén?

Figyelt kérdés

Tud esetleg valaki valós otthon végezhető munkát?

Összeszerelés, borítékolás, gépelés stb.

Én eddig csak kamu munkákkal találkoztam és végre szeretnék valami valósat csinálni,amiből ugyan nem lehet meggazdagodni,de hoz némi pluszt a családi kasszába!


2010. júl. 27. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

én néhány évvel ezelőtt kérdőíveztem telefonon otthonról. Nekem nem jött be, inkább váltottam hálózatos értékesítésre. Mondjuk ez nem a klasszikus otthonról végezhető munka, inkább úgy mondom, hogy kötetlen munkaidő... :)

Sok hálózatos értékesítős munka van, ha kell egy-két ajánlat, akkor írj privát üzenetet. :)

2010. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem úgy kell keresni, hogy "otthon végezhető munka", hanem végiggondolod, mi az, amit akár lehetne otthonról is végezni és olyanokat keresel. Mert a hirdetésben az fog állni, hogy "fordítót keresünk kínai nyelvtudással", nem az, hogy "otthon végezhető munka". Sőt, ami így kezdődik, az szinte biztosan kamu!!
2010. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!