Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthonról végezhető munka?

Bubusska kérdése:

Otthonról végezhető munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! úgy alakultak a dolgaim, hogy a munkahelyemen nincs lehetőség otthonról dolgozni, így jelenleg nem tudom miből kifizetni az albérletem.

19 éves vagyok, pénzügy és számvitel szakon tanulok. esetleg tudnátok tanácsot adni?

(kérlek értelmes, hasznos válaszokat adjatok)



2020. ápr. 15. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs lehetőség otthonról dolgoznom, így be kell járni minden nap. Téges most elküldtek fizetetlenre vagy kirúgtak?
2020. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elküldtek, nincs bevételem
2020. ápr. 15. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Remélem minden jóra fordul majd.
2020. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Normál nem koronás körülmények között is nagyon nagyon esélytelen ilyen otthonról végezhető valós munkát találni. Most meg egyenesen lehetetlen.


Ha csak nincs valami nagyon keresett speciáli szaktudásod, ami végezhető otthonról.

2020. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Magyarország egy posztkommunista maradvány, ergo még normál "békeidőben" sem ismerik a távmunka fogalmát.
2020. ápr. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy lehetetlen. Nekem is csak egy érettségim van, és itthonról dolgozom. Nem igényel különösebb szaktudást a munkám, telefonos ügyfélszolgálatos vagyok távközlési szolgáltatónál
2020. ápr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon sok helyre beküldtem már az önéletrajzom és már jelezték, hogy hétfőn hívni fognak :) remélem a mostani tudásom elég lesz

eddig telefonos ügyfélszolgálaton voltam, és nem tartom lehetetlennek itthonról végezni. a betanulást is meg lehet oldani, tehát pozitívan állok ehhez :)

beléptem pár fb-s csoportba, de csak MLM vagy mindenféle megbízhatatlan munkák találhatóak

2020. ápr. 17. 19:00
 8/8 anonim válasza:

[link]

Üdv!

Ezen az oldalon, otthoni munkával elég gorsan pénzhez tudsz jutni, én 1 óra alatt 5 dollárt keresek, a munka elég egyszerű, de nagyon monoton. 3 jegyű számokat kell beírogatni. Sok sikert, remélem tudtam segíteni!

2020. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!