Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van normális otthonról végezhe...

Van normális otthonról végezhető munka?

Figyelt kérdés

Itthon vagyok a gyerekkel, de nagyon unatkozom, és gondoltam kezdhetnék valamit a szabadidőmmel.


Azt tudni kell, hogy nem vagyok influencer, youtuber alkat, és a kézügyességem is nulla.


Van valami esélyem így?


Nem olyat keresek amivel milliós bevételeket keresek, hanem csak olyat amivel hasznosan eltölthetem a szabadidőmet.


2019. márc. 10. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Ilyen hogy kattingatsz párat egy nap és jelentős összegeket keresel csak a mesékben vannak. Amivel komolyan lehet keresni az ahogy írtad a youtube-os dolgok, bár közvetlen a reklámbevételekből ott sem lehet már, inkább csak a szponzorációból, amihez meg kell egy pár százezer feliratkozó. Ha akarsz valami rendeset akkor magadnak kell megteremteni az egészet olyan nincs hogy beleülsz a kész dologba és pénzt is keresel.
2019. márc. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthonról online vállalkozás indítás kb az egyetlen igazi pénzketesési módszer. De azt sem lehet ímmel-ámmal.
2019. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nulla befektetéssel nincsen.
2019. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mihez értesz?

Van millió és egy otthonról végezhető munka, pl. könyvelés, bérszámfejtés, fordítás, oktatás, programozás, grafikai munkák, webfejlesztés, tanácsadás.

Csak hát persze érteni is kell valamihez.

2019. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden munkánál a legfőbb kérdés: mihez értesz és milyen végzettséged van?
2019. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Keress utána a dropshippingnek és az affiliate marketing nek. Kell hozzá idő és pénzbefektetés. Fontos hogy csak akkor tudod tanulni ha tudsz angolul.
2019. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!