Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hideg telefonos módszerrel,...

Hideg telefonos módszerrel, spontán álláskeresésnél mennyi az esélye, hogy sikerül elhelyezkednie az embernek?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, akin látták az elhivatottságát és fel is vették pályakezdőként?

Kort és foglalkozást is írjatok.


2010. júl. 27. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

pontosan 35.65% esélye van.


de most komolyan, ki tudna erre válaszolni? egy tuti, hogy ha megkeresed őket akkor több esélyed van arra, hogy kapsz. amúgy ahova tudsz oda szerintem érdemesebb mailban küldeni érdeklődést.


25/F Programozó/webfejlesztő


amúgy érdemes iwiw-en is hirdetni

2010. júl. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

hát szerintem a hideg hívást felejtsd el, mert az esély a sikerre konvergál a 0-hoz. Ha már csak úgy látatlanba akarsz jelentkezni akkor az emailt javaslom én is.


Amúgy sokkal egyszerűbb ha beregisztrálsz az álláskereső portálokra és ott rengeteg ajánlatot kapsz ahová beadhatod az önéletrajzod. Jobban jársz mint a vaktában telefonálgatással.

jobline.hu

proffesion.hu

Még kismillió ilyen oldal van.


Amúgy 22/F Brand manager (marketing) gyógyszeripar

2010. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

E-mailben küldtem egy-két helyre. Telefonálni úgysem akartam igazán. Nem nagyok az elvárásaim, csak dolgozni szeretnék, mert van még két évem a mesterszakon és jól jönne a pénz. De a hosstesskedés, árufeltöltés nem az én világom. És amúgy sem szeretem a bizonytalanságot és ezek alkalmi munkák.


Ügyfélszolgálaton hány embert alkalmaznak úgy általában a főszolgáltatók??

2010. júl. 28. 12:16
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy közigazgatási a végzettségem és leginkább könyvelőket és értékesítőket vagy informatikai embereket keresnek a cégek.
2010. júl. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!