Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bursa Hungarica ösztöndíj?

Bursa Hungarica ösztöndíj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan problémám lenne, hogy az ösztöndíj kifizetéseknél a februári -márciusi intézményi ösztöndíj már kb 2,5 hete teljesítettnek van írva, aztán szerdán néztem megint a Neptunban és már a februári,márciusi,áprilisi Önkormányzati és az áprilisi intézményi ösztöndíj is teljesítettnek van írva..Kaptam Neptun üziket is szerdán ,hogy utalták a pénzt.. a pénz mégis azóta se "sehol."(nem jött meg a számlámra se az intézményi se az önkormányzati . :( Esélyes ,hogy akkor a Bursa ösztöndíjból én egy fillért sem fogok kapni? Csak formaságból beírják Neptunban ,hogy teljesített ? Ilyet lehet? Vagy mégis mennnyi idő mire megérkezik a számlámra a pénz? :/ Ne haragudjatok , hogy ilyen nyűggel ide írogatok , de már tényleg nagyon aggaszt és idegesít ez a dolog , hogy küldözgetik a Neptun üziket ,hogy utaltak meg az ösztöndíj kifizetéseknél is 3 havira már teljesített van írva és még se kaptam meg a pénzt. Egyébként màr egy hete tettem fel egy hasonló kérdést , ott azt a választ kaptam hogy pár nap múlva megjön de azóta se jött meg. És most már ahogy fentebb írtam idegesít ,hogy elvileg utalták még sincs a pénz sehol.

2020. ápr. 19. 16:26
 1/2 anonim válasza:
Szia, nekem az intézményit már utálták, viszont az önkormányzatit elvileg április 2. felében utalják, ergo vagy jövőhéten vagy még a holnapi nap lehetséges. :) Valószínűleg késik, de biztos, hogy megkapod.
2020. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 roxy15 válasza:

Nektek van valami az önkormányzati részről? Mi azota se kaptunk még az első 3 havit és ki sincs írva neptunban

(Debreceni egyetem)

2020. máj. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!