Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Bursa Hungarica ösztöndíj...

A Bursa Hungarica ösztöndíj pályázatában mit értenek az alatt, hogy "Igazolás a pályázó és a pályázóval egy háztartásban élők egy főre jutó havi nettó jövedelméről. " Hol lehet ilyet kérni? Navtól?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 20:22
 1/8 Unikornispata válasza:
Bérpapír az elmúlt 3 hónapról.
2017. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akivel ugyanarra a lakcímre vagytok bejelentve, attól bérpapír. De attól függ, hogy kivel élsz, nyilván pl. ha már albérletben, úgy nem tartanak el a lakótársaid.
2017. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem a jövedelemkimutatás mellett az egy háztartásban élőkről is kell igazolás - kik/hányan laknak a házban/lakásban - ezt a Önkorm. népességnyilvántartásnál lehet kérni (aki nem személyesen megy a családból, attól 2 tanús meghatalmazást kell vinni)
2017. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bursa Lee?
2017. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor egyetemista voltam, akkor nekem azt mondták az önkormányzatban, hogy nem azoktól kell igazolás, akik papír szerint veled egy címen laknak, tehát akik oda vannak bejelentve, hanem azoktól, akik életvitel szerűen ott élnek. Nem tudom, hogy ezt csak nálunk tekintették így, vagy ez mindenhol így van, de ez elég fontos dolog lehet, szerintem kérdezz rá. Ennek az az előnye, hogy ellenőrizni nem igazán tudják, hogy kik laknak ott ténylegesen.
2017. okt. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
És azt jól értelmezem, hogy csak az kapja meg,akinek a mindenkori öregségi nyugdíj alatt van az egy főre jutó jövedelme? (28 500)
2017. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval 3 hónapra visszamenőleg kell munkáltatói jövedelemigazolás? És augusztustól kezdődően? Mi a helyzet egy munkakereső ügyében? Köszi az eddigi válaszokat.
2017. okt. 11. 18:14
 8/8 anonim válasza:

[link]

Innen letudod tölteni amik neked kellenek, a jövedelem nyilatkozat rád vonatkozik, a munkáltatói igazolás a veled együtt élő dolgozókra, ezt a munkahelyüktől kell kérni, hogy töltség ki, a veled élő munkanélkülieknek/munkakeresőknek pedig a nyilatkozat egyéb jövedelemről kell, és oda 0 forintot beírni.

2017. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!